WG Witnica

Międzynarodowe Mistrzostwa typu Wspólny Gołębnik



DOROSŁE CUP 2024

Edycja LATO 2024

Edycja ZIMA 2024


Organizator

Kucharscy Lidia i Paweł

tel.: +48 607 095 156

mail: lidka27@wp.pl


Adres

Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł

66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 373884


Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Wróć do poprzedniej strony...
Strona główna

KOMUNIKAT 18.05.2024

  Gołębie które nie uczestniczą w locie Neuruppin : PL-0474-22 334, PL-0413-23 305, PL-0453-23 9651, PL-0367-23 5553, PL-0510-23 8993, PL-0453-23 12682, PL-063-23 14446, PL-084-23 6271.


KOMUNIKAT 13.05.2024

  Zgodnie z Regulaminem WG Witnica Edycja Lato 2024 pkt.6, ostatnim dniem przyjmowania gołębi jest 15.05.2024 ( środa ). Po tym terminie gołębie nie będą przyjmowane ! Jeżeli ktoś wpłacił zaliczkę na Edycję Lato 2024 a nie dostarczył gołębi, to zaliczka może przejść na Edycję Zima 2024 lub na Edycję Lato 2025.


EDYCJA LATO 2024

  Na dzień 15.05.2024r. zostało przyjętych 733 szt gołębi młodych od kolegów :

  1. JM Team Marcin Jelonek – 10 szt
  2. Zbigniew Szymański – 10 szt
  3. Jacek Robert Żytkiewicz – 8 szt
  4. Jerzy Dudka – 6 szt
  5. Bernadeta i Krzysztof Zoń – 18 szt
  6. Super Team 5 x A – 3 szt
  7. Sławomir Kurkowski – 1 szt
  8. Adam Musiał – 7 szt
  9. Andrzej Buczkowski – 15 szt
  10. Ryszard Wachnik – 6 szt
  11. Krystian Stęplowski – 10 szt
  12. Kuba Solski – 3 szt
  13. Erwin Solski – 6 szt
  14. Jan Romankiewicz – 4 szt
  15. Jens Rose – 11 szt
  16. Artur Naculak – 18 szt
  17. Piotr Brenienek – 3 szt
  18. Team T.M.R. – 14 szt
  19. Bieniek Family Loft – 6 szt
  20. Erwin Deker – 6 szt
  21. Łukasz Badora – 4 szt
  22. Erhard Richter – 5 szt
  23. Eugeniusz Cichoń – 5 szt
  24. MWG Mazury – 5 szt
  25. Kosia – 2 szt
  26. Dariusz Łopato – 1 szt
  27. Robert Gostyński – 5 szt
  28. Roman&Bogdan Okhota – 9 szt
  29. S.P.Ł. Witusińscy – 2 szt
  30. Witold Grzenkowicz – 3 szt
  31. Bartek Królikowski – 17 szt
  32. Jan Długosz – 4 szt
  33. Mietlicki – Szulc – 2 szt
  34. Paweł i Andrzej Jasińscy – 15 szt
  35. Dominik Jarosław Angel – 6 szt
  36. Grzegorz i Jarek – 12 szt
  37. Andrzej Michałek – 6 szt
  38. Adam Michałek – 2 szt
  39. Tadeusz Słabik – 4 szt
  40. Tomasz Brzuchański – 15 szt
  41. Bronek i Reszta – 5 szt
  42. Tomasz Czapliński – 13 szt
  43. Renata – 14 szt
  44. Marek Razik – 6 szt
  45. Leonhard Piontek – 7 szt
  46. Adrian Jabkowski – 10 szt
  47. Andrzej Jabkowski – 7 szt
  48. Marek Kuzlecki – 6 szt
  49. Jacek Ścieszka – 5 szt
  50. Sławomir Bugajny – 3 szt
  51. Mirosław Garczyński – 5 szt
  52. Ireneusz Szelkowski – 5 szt
  53. Grzegorz Orczyk – 10 szt
  54. Grzegorz Fornalkiewicz – 10 szt
  55. Roman Kapłon – 4 szt
  56. Tadeusz Kosmala – 13 szt
  57. Trako Team – 5 szt
  58. Gośka – 1 szt
  59. Team Rybiccy – 7 szt
  60. Stanisław Narel – 6 szt
  61. Ryszard Olesiak – 5 szt
  62. Andreas Mahlow – Udo Hinz – 12 szt
  63. Mariusz Pietkiewicz – 5 szt
  64. Zuzanna i Hanna Sulmińska – 2 szt
  65. Team Frydziu – 5 szt
  66. Jan Śliwa – 5 szt
  67. Marian Górka – 12 szt
  68. SuperGolab – 10 szt
  69. Artur Frąckowiak – 10 szt
  70. Piotr Bil – 5 szt
  71. Team Witnica – 2 szt
  72. Bartosz Wachnik – 5 szt
  73. Marcin Paliborek – 3 szt
  74. Jan Wdowiak – 1 szt
  75. Gołąb Pocztowy – 4 szt
  76. Lucjan Krawieczek – 3 szt
  77. Jerzy Piechota – 3 szt
  78. Tomasz Dąbrzalski – Joanna Kwaśny – 6 szt
  79. Team Krzywina – Hyży – 3 szt
  80. Krzysztof Robakiewicz – 19 szt
  81. Beata i Zygmunt Jaskuła – 7 szt
  82. MIX-3E Ryszard Jasiński – 1 szt
  83. Tomasz Matalewski – 3 szt
  84. Przyjaciele Gołębi – 5 szt
  85. J.W. Bara – 6 szt
  86. Centrum Hodowlane Europa – 12 szt
  87. Team M.B. – 4 szt
  88. Sławomir Łaziński – 5 szt
  89. Team Jaskólski – 50 szt
  90. Przydróżny Mieczysław + R.R. – 6 szt
  91. Mateusz Dworczak – 5 szt
  92. LETKI TEAM – 6 szt
  93. Lechniak.K – 5 szt
  94. Ryszard Maruszewski – 5 szt
  95. Jerzy Karolak – 5 szt
  96. Józef Piekarski – 3 szt
  97. Paweł Sypniewicz – 5 szt
  98. Julian Śliz – 5 szt
  99. Julian Śliz – Marek Andrzejewski – 3 szt
  100. Stanisław Martyka – 5 szt
  101. Janusz Bronis – 4 szt
  102. Jan Grzegorczyk – 1 szt
  103. Ostropolscy Team – 6 szt
  104. Janusz Barth – 10 szt
  105. Stanisław Staciwa – 3 szt
  106. Mariusz Bednarek – 3 szt
  107. Mirosław Makrzanowski – 5 szt
  108. Arkadiusz Kurcz – 3 szt

KOMUNIKAT 11.05.2024

  W zakładce DOROSŁE CUP 2024 “ Lista wkładaniowa “ dodana została lista z wkładania gołębi na lot Gransse. Gołębie które nie uczestniczą w locie : PL-063-23 14446, PL-0453-23 9651, PL-0367-23 5553, PL-0474-22 334.


KOMUNIKAT 09.05.2024

 W zakładce “ Loty treningowe “ DOROSŁE CUP 2024 dodane zostały wyniki z lotów treningowych.


KOMUNIKAT 08.05.2024

  W dniu 09.05.2024r. odbędzie się trening nr 3 z miejscowości Kostrzyn. Zapraszamy do zakładki “ Wyniki na żywo “.


EDYCJA LATO 07.05.2024


KOMUNIKAT 02.05.2024

  W dniu 03.05.2024r. odbędzie się trening nr 2 z miejscowości Hoppegarten 70 km. Gołębie z treningów wypuszczane są z kabiny razem z Klubem Witnica. Zapraszamy do zakładki “ wyniki na żywo “.


GOŁĘBIE DOROSŁE 01.05.2024


KOMUNIKAT 30.04.2024

  W zakładce “ Dorosłe Cup 2024 “ dodany został spis gołębi wraz z przyporządkowanymi tipesami. Jeżeli jest ktoś jeszcze chętny, to gołębie pod nazwą WG Witnica można jeszcze aktywować do 1 lotu konkursowego ( 12.05.2024 ). Gołębie w dniach 02 i 03 maja, odbędą tylko 2 lota treningowe przed 1 lotem konkursowym z kabiny razem z Klubem Witnica. Zapraszamy do “ zakładki wyniki na żywo “.


LISTA GOŁĘBI DOROSŁYCH AKTYWOWANYCH NA SEZON 2024

L.P

IMIĘ I NAZWISKO

NUMER GOŁĘBIA

BARWA

AKTYWACJA

UWAGI

1.

PRZYJACIELE GOŁĘBI

PL-DERBY-19 1124189

NIEBIESKI

WERONIKA ROLICZ

 

2.

ROBERT GOSTYŃSKI / ?

PL-0480-19 4140

NAKRAPIANA

ROBERT GOSTYŃSKI  

3.

ERHARD FISCHER / GRZEGORZ ORCZYK

DV-09639-20 149

NIEBIESKI

GRZEGORZ ORCZYK

 

4.

BOGDAN SOLSKI / WG WITNICA

PL-084-20 9073

NIEBIESKA

BOGDAN SOLSKI  

5.

SŁAWOMIR KOŁODZIEJCZAK / WG WITNICA

PL-0489-20 955

NAKRAPIANY

JULIAN ŚLIZ  

6.

BOGDAN SOLSKI / WG WITNICA

PL-083-21 13217

NAKRAPIANY

BOGDAN SOLSKI  

7.

ANDRZEJ BUCZKOWSKI / WG WITNICA

PL-0453-21 12790

NIEBIESKA

ANDRZEJ BUCZKOWSKI  

8.

WALDEMAR GUZOWSKI / WG WITNICA

PL-083-21 14174

NIEBIESKI

WALDEMAR GUZOWSKI

 

9.

BARTOSZ WACHNIK / WG WITNICA

PL-0453-21 11393

NAKRAPIANY

BARTOSZ WACHNIK  

10.

SŁAWOMIR KURKOWSKI

PL-0321-21 4992

NIEBIESKA

SŁAWOMIR KURKOWSKI  

11.

JULIAN ŚLIZ / WG WITNICA

PL-0357-21 4623

NIEBIESKI

JULIAN ŚLIZ  

12.

SŁAWOMIR KURKOWSKI

PL-0321-21 4994

NIEBIESKA

SŁAWOMIR KURKOWSKI  

13.

MAREK RAZIK / ?

PL-0407-21 1493

NIEBIESKA

ADAM MUSIAŁ

 

14.

ŁUKASZ BADORA / BARTOSZ WACHNIK

PL-084-21 2088

NAKRAPIANA

JULIAN ŚLIZ  

15.

MAREK RAZIK / WG WITNICA

PL-0407-22 7978

RUDA - PSTRA

KRZYSZTOF ZOŃ

 

16.

MARIUSZ ANDREJCZUK / KRZYSZTOF GAŃSKI

PL-083-22 12830

NAKRAPIANY

RYSZARD JASIŃSKI

 

17.

ANDRZEJ JABKOWSKI / WG WITNICA

PL-0474-22 334

NAKRAPIANA

ANDRZEJ JABKOWSKI  

18.

MARIAN GARNCARZ / TOMASZ BRZUCHAŃSKI

PL-084-22 10826

NAKRAPIANA

TOMASZ BRZUCHAŃSKI

 

19.

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

PL-0453-22 11414

NAKRAPIANY

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

 

20.

JAN ROMANKIEWICZ / WG WITNICA

PL-0453-22 11810

NAKRAPIANA

JAN ROMANKIEWICZ  

21.

SŁAWOMIR KURKOWSKI

PL-0321-22 4500

NAKRAPIANY

SŁAWOMIR KURKOWSKI

 

22.

ADRIAN JABKOWSKI / WG WITNICA

PL-0239-22 1296

NIEBIESKI

ADRIAN JABKOWSKI

 

23.

TOMASZ BRZUCHAŃSKI / WG WITNICA

PL-0162-22 18814

NAKRAPIANY

TOMASZ BRZUCHAŃSKI

 

24.

DARIUSZ SABAŁA / ?

PL-0102-22 4310

NIEBIESKA

PAWEŁ JASIŃSKI

 

25.

ERWIN SOLSKI

PL-083-22 3761

CIEMNA

ADAM MUSIAŁ  

26.

MIX-3E RYSZARD JASIŃSKI

PL-0453-22 10903

NIEBIESKA

RYSZARD JASIŃSKI

 

27.

MOREL TEAM / WG WITNICA

PL-0493-22 13375

NIEBIESKA

STANISŁAW MARTYKA  

28.

JERZY KAROLAK / WG WITNICA

PL-082-22 13457

NIEBIESKI

KRZYSZTOF ZOŃ  

29.

MARIUSZ PIETKIEWICZ / WG WITNICA

PL-0367-22 9335

NIEBIESKI

MARIUSZ PIETKIEWICZ

 

30.

MARCIN PALIBOREK / WG WITNICA

PL-060-22 5028

NAKRAPIANY

MARCIN PALIBOREK  

31.

JERZY TURAŁA / WG WITNICA

PL-083-22 11980

NAKRAPIANA

KRZYSZTOF ZOŃ  

32.

MARIUSZ KOLASA / GRZEGORZ ORCZYK

PL-0309-23 3706

NAKRAPIANA

GRZEGORZ ORCZYK  

33.

ADRIAN JABKOWSKI

PL-0239-23 7616

NIEBIESKI

ADRIAN JABKOWSKI  

34.

BARTOSZ WACHNIK / GRZEGORZ ORCZYK

PL-063-23 14875

NAKRAPIANY

GRZEGORZ ORCZYK  

35.

RYSZARD MARUSZEWSKI / GRZEGORZ ORCZYK

PL-082-23 196

NIEBIESKI

GRZEGORZ ORCZYK  

36.

BRONISŁAW RUBASZEWSKI / WG WITNICA

PL-0510-23 6737

NIEBIESKI

BRONISŁAW RUBASZEWSKI

 

37.

SŁAWOMIR KURKOWSKI / WG WITNICA

PL-0321-23 5899

NAKRAPIANA

ADAM MUSIAŁ

 

38.

TOMASZ BRZUCHAŃSKI

PL-083-23 13183

CIEMNA - PSTRA

TOMASZ BRZUCHAŃSKI  

39.

MIROSŁAW GARCZYŃSKI

PL-0453-23 2261

NAKRAPIANA

MIROSŁAW GARCZYŃSKI  

40.

MARIUSZ PIETKIEWICZ / KACPER FRANKOWSKI

PL-0367-23 7013

CZERWONY

KACPER FRANKOWSKI

 

41.

MAREK SULMIŃSKI

PL-0453-23 976

SZPAK

MAREK SULMIŃSKI  

42.

ANDREAS MAHLOW / ANDRZEJ BUCZKOWSKI

DV-09639-23 480

CIEMNY

ANDRZEJ BUCZKOWSKI  

43.

KRYSTIAN JEŻEWSKI / ANDRZEJ BUCZKOWSKI

PL-0281-23 18704

NAKRAPIANY

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

 

44.

STANISŁAW MARTYKA / KACPER FRANKOWSKI

PL-084-23 8028

CZERWONY

KACPER FRANKOWSKI

 

45.

KRYSTIAN KROWICKI / WG WITNICA

PL-0413-23 305

NAKRAPIANA

ROBERT MISIEWICZ

 

46.

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

PL-0453-23 12826

PŁOWY

ANDRZEJ BUCZKOWSKI  

47.

ZBIGNIEW SZYMAŃSKI / WG WITNICA

PL-0365-23 3687

NIEBIESKI

ZBIGNIEW SZYMAŃSKI

 

48.

TOMASZ DĄBRZALSKI / WG WITNICA

PL-0510-23 413

NIEBIESKI

TOMASZ DĄBRZALSKI  

49.

ARKADIUSZ CHODOROWSKI / WG WITNICA

PL-084-23 6015

NIEBIESKI

GRZEGORZ ORCZYK  

50.

ARKADIUSZ CHODOROWSKI / WG WITNICA

PL-084-23 6467

NAKRAPIANA

STANISŁAW MARTYKA

 

51.

JANUSZ BARTH

PL-0453-23 2200

NIEBIESKI

JANUSZ BARTH

 

52.

BOGDAN SOLSKI / WG WITNICA

PL-0453-23 9651

NAKRAPIANY

BOGDAN SOLSKI  

53.

TOMASZ BRZUCHAŃSKI / ANDRZEJ BUCZKOWSKI

PL-083-23 13023

CIEMNA

ANDRZEJ BUCZKOWSKI  

54.

TADEUSZ SAWICZ / WG WITNICA

PL-0367-23 5553

NAKRAPIANY

   

55.

MARIUSZ BEDNAREK / WG WITNICA

PL-0510-23 3980

NIEBIESKA

JAN BRZEZIŃSKI  

56.

SŁAWOMIR ŁAZIŃSKI / WG WITNICA

PL-0453-23 13164

NAKRAPIANY - PSTRY

ADAM MUSIAŁ  

57.

RYSZARD MARUSZEWSKI / WG WITNICA

PL-082-23 1776

NAKRAPIANY

   

58.

JANUSZ BARTH / MAREK SULMIŃSKI

PL-0453-23 7046

CIEMNY

MAREK SULMIŃSKI  

59.

PIOTR BIL / WG WITNICA

PL-0510-23 8990

NIEBIESKA

   

60.

PIOTR BIL / WG WITNICA

PL-0510-23 8992

NAKRAPIANY

   

61.

PIOTR BIL / WG WITNICA

PL-0510-23 8993

NIEBIESKI

 

 

62.

JAN ROMANKIEWICZ / ANDRZEJ BUCZKOWSKI

PL-0453-23 12682

CZERWONA

ANDRZEJ BUCZKOWSKI  

63.

JAN ROMANKIEWICZ / WG WITNICA

PL-0453-23 12661

NIEBIESKA

JAN ROMANKIEWICZ  

64.

MARIAN MIŁOSZEWSKI / WG WITNICA

PL-0357-23 3400

RUDA - PSTRA

KRZYSZTOF STUCHLIK  

65.

MARIAN MIŁOSZEWSKI / WG WITNICA

PL-063-23 14446

NAKRAPIANA - PSTRA

ANDRZEJ BUCZKOWSKI

 

66.

WALDEMAR GUZOWSKI / WG WITNICA

PL-0453-23 877

NIEBIESKI 

WALDEMAR GUZOWSKI

 

67.

ZBIGNIEW KUBÓW / WG WITNICA

PL-0253-23 13010

NIEBIESKA

 

 

68.

PAWEŁ JASIŃSKI / WG WITNICA

PL-084-23 6271

NIEBIESKI 

PAWEŁ JASIŃSKI

 

69.

STAFIEJ TEAM / WG WITNICA

PL-0416-23 3880

NAKRAPIANY

ADAM MUSIAŁ  

 


LISTA GOŁĘBI KTÓRE DOLECIAŁY :

  1. PL-0309-23 1267  13.03.2024
  2. PL-0480-19 4140  13.03.2024
  3. PL-084-23   6271  15.03.2024
  4. PL-0391-23 9331  16.03.2024
  5. PL-0484-23 2815  21.03.2024
  6. PL-0416-23 3880  26.03.2024
  7. PL-03-22   14054  11.04.2024
  8. PL-0365-23 3670  12.04.2024
  9. PL-0367-23 5089  26.04.2024
  10. PL-0510-23 2711  08.05.2024
  11. PL-0393-23 6982  15.05.2024

KOMUNIKAT 18.03.2024

  W zakładkach Gołębie Dorosłe Cup 2024 został dodany Regulamin i Plan Lotów.


KOMUNIKAT 24.02.2024

  Coba Diagnostyka dnia 23.03.2024r. ( sobota ) w miejscowości Kostrzyn na posesji Tomasza Dąbrzalskiego ul. Fabryczna 1, przeprowadzi badania gołębi. Chętnych prosimy o potwierdzenie do dnia 16.03.2024r. ( sobota ) tel. 798 495 349.


ZABAWA- FOTOREPORTAŻ 27.01.2024


ZABAWA - ROZDANIE NAGRÓD 27.01.2024


GOŁĘBIE DO LICYTACJI NA ZABAWIE  27.01.2024

LP

IMIĘ I NAZWISKO

NUMER GOŁĘBIA

EDYCJA 2023

OSIĄGNIĘCIA

1.

CENTRUM HODOWLANE EUROPA

PL-058-23 5887

LATO

1 Z FINAŁU   12 AS     

2.

BERNADETA ZOŃ

PL-0484-23 5044

LATO

2 Z FINAŁU   19 AS

3.

JANUSZ BARTH

PL-0453-23 9210

LATO

3 Z FINAŁU   18 AS

4.

ERWIN DEKER

PL-0453-23 604

LATO

4 Z FINAŁU   109 AS

5.

MARIUSZ KOLASA

PL-0309-23 3706

LATO

5 Z FINAŁU     59 AS

6.

BOGDAN SOLSKI

PL-0453-23 9600

LATO

1 AS   26 Z FINAŁU 

7.

SUPER TEAM  5 X A

PL-0484-23 3641

LATO

2 AS   13 Z FINAŁU

8.

TOMASZ DĄBRZALSKI – JOANNA KWAŚNY

PL-0510-23 454

LATO

3 AS   19 Z FINAŁU

9.

ADRIAN JABKOWSKI

PL-0239-23 7616

LATO

4 AS   95 Z FINAŁU

10.

HUBERT OŚKO

PL-0452-23 250

LATO

5 AS   9 Z FINAŁU

11.

BOGDAN SOLSKI

PL-0453-23 14371

ZIMA

1 Z FINAŁU   92 AS  

12.

MAREK RAZIK

PL-0407-23 5351

ZIMA

2 Z FINAŁU   101 AS  

13.

TEAM FRYDZIU

PL-029-23 5951

ZIMA

3 Z FINAŁU   79 AS

14.

BARTOSZ WACHNIK

PL-063-23 14872

ZIMA

4 Z FINAŁU   52 AS

15.

MARIAN GÓRKA

PL-0198-23 529

ZIMA

1 AS   25 Z FINAŁU

16.

ROBERT GOSTYŃSKI

PL-0480-23 7457

ZIMA

2 AS   5 Z FINAŁU

17.

JERZY KAROLAK

PL-0309-23 1379

ZIMA

3 AS   8 Z FINAŁU

18.

BARTOSZ WACHNIK

PL-063-23 14875

ZIMA

4 AS   6 Z FINAŁU

19.

TADEUSZ SAWICZ

PL-0367-23 5558

ZIMA

5 AS   18 Z FINAŁU

20.

TOMASZ DĄBRZALSKI – JOANNA KWAŚNY

PL-0510-23 1735

ZIMA

6 AS   11 Z FINAŁU

21.

BARTEK KRÓLIKOWSKI

PL-063-23 14445

ZIMA

1 Z BERLINA LOT DODATKOWY

22.

ANDREAS MAHLOW – UDO HINZ

DV-09639-23 588

ZIMA

2 Z BERLINA LOT DODATKOWY

23.

JM TEAM - MARCIN JELONEK

PL-0108-23 6069

ZIMA

3 Z BERLINA LOT DODATKOWY

24.

TEAM JASKÓLSKI

PL-085-23 14221

ZIMA

4 Z BERLINA LOT DODATKOWY

25.

TOMASZ BRZUCHAŃSKI

PL-084-23 2298

ZIMA

6 Z BERLINA LOT DODATKOWY

26.

RYSZARD MARUSZEWSKI – ARTUR PALUCH

PL-082-23 196

ZIMA

7 Z BERLINA LOT DODATKOWY

27.

ERHARD FISCHER

DV-09639-20 149

LATO

UCZESTNIK WG EDYCJA LATO 2020

 

 

 


KOMUNIKAT 17.01.2024

  Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, zamieściłem nowy regulamin w którym zmieniłem wysokość poszczególnych nagród i planu lotów edycja lato 2024. Zapraszam do zapoznania się z nowym regulaminem.


KOMUNIKAT 03.01.2024

  Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników WG Witnica Edycja Lato i Zima 2023 na uroczyste zakończenie sezonu wraz z zabawą taneczną, które odbędzie się dnia. 27.01.2024r. ( sobota ) o godz. 18:00 w Witnicy – “ Sala Parkowa “ ul. Strzelecka 1. Proszę o potwierdzenie przybycia do dnia 20.01.2024r. pod nr. tel. 607095156 i zapoznanie się z Regulaminem WG Witnica Edycja Lato 2023 pkt.19 i Edycja Zima 2023 pkt. 21. Jeżeli będą wolne miejsca i chętne osoby, które nie brały udziału w WG Witnica 2023 wraz z uczestnikami którym nie przysługuje zaproszenie zgodnie z regulaminem a są zainteresowane aukcją gołębi i zabawą, to koszt takiej imprezy wynosi 200 zł od osoby. Dla osób zainteresowanych noclegiem – rekomendowany “ Hotel Witnica “ ul. Plac Andrzeja Zbłockiego 5 tel. 95 7284531.


WSPOMNIENIE - ZABAWA 27.01.2023


KOMUNIKAT 13.01.2024

  W zakładce “ Regulamin “ dodany został regulamin na Edycję Lato 2024


KOMUNIKAT 11.01.2024

 Serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji lotów w sezonie 2023 edycja lato i zima dla kol. : Andrzej Buczkowski, Tomasz Brzuchański, Adam Musiał, Piotr Bil, Zbigniew Tomczak, Grzegorz Nowak, Stanisław Świerniak, Joanna Kwaśny, Tomasz Dąbrzalski, Marian Miłoszewski, Tadeusz Kosmala.


KOMUNIKAT 10.01.2024

  Ruszyły zapisy na Edycję Lato 2024. Koszt gołębia to 290 zł. Finał odbędzie się z miejscowości Minden 410 km. W najbliższych dniach na stronie dodany zostanie regulamin. Serdecznie zapraszamy


VII EDYCJA ZIMA 07.01.2024 BERLIN LOT DODATKOWY CZĘŚĆ 3


VII EDYCJA ZIMA 07.01.2024 BERLIN LOT DODATKOWY CZĘŚĆ 2


VII EDYCJA ZIMA 07.01.2024 BERLIN LOT DODATKOWY CZĘŚĆ 1


KOMUNIKAT 01.01.2024

DODATKOWE NAGRODY Z LOTU BERLIN :

  8 miejsce – 2 młode 2024 ufundował Bartek Królikowski

10 miejsce – 2 młode 2024 ufundował Bartek Królikowski

13 miejsce – 2 młode 2024 ufundował Tomasz Kałuża

15 miejsce – 2 młode 2024 ufundował Bartek Królikowski

20 miejsce – 2 młode 2024 ufundował Bartek Królikowski

25 miejsce – 2 młode 2024 ufundował Bartek Królikowski

31 miejsce – darmowy gołąb Edycja Zima 2024

35 miejsce – preparaty dla gołębi ufundował  dr n.wet. Maciej Dobkowicz

40 miejsce – preparaty dla gołębi ufundował  dr n.wet. Maciej Dobkowicz

45 miejsce – preparaty dla gołębi ufundował  dr n.wet. Maciej Dobkowicz

50 miejsce – 100 zł ufundował Julian Śliz

Ostatni gołąb w dniu lotu – darmowy gołąb Edycja Zima 2024

1 gołąb w drugim dniu lotu – preparat MIX-3E ufundował Ryszard Jasiński

Ostatni gołąb w drugim dniu lotu – preparat MIX-3E ufundował Ryszard Jasiński


VII EDYCJA ZIMA 06.01.2024 OSTATNI OBLOT


KOMUNIKAT 05.01.2024

  Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników WG Witnica na lot dodatkowy, który odbędzie się dnia 07.01.2024r. ( niedziela ) z miejscowości Berlin. Impreza rozpocznie się w dniu lotu od godz. 10:00. Jeżeli ktoś chce wycofać swoje gołębie z lotu, to może to jeszcze zrobić do dnia 06.01.2024r. do godz. 21:00. Zapraszamy na koszowanie gołębi, które odbędzie się w dniu lotu o godz. 07:45.


VII EDYCJA ZIMA 04.01.2024 OBLOT


KOMUNIKAT 02.01.2024

  Rozpoczęły się aukcje gołębi WG Witnica na portalu www.aukcje.supergolab.pl Proszę o dostarczanie rodowodów.


KOMUNIKAT 31.12.2023

  W dniu 06/07.01.2024 ( sobota lub niedziela ) zostanie zorganizowany dodatkowy lot dla chętnych uczestników WG Witnica Edycja Zima 2023 z miejscowości Berlin. Koszt aktywacji 1 gołębia to 50 zł. Gołębie należy zgłosić do dnia 01.01.2024 ( poniedziałek ) do godz. 21:00. W locie nie mogą brać udziału gołębie : 10 pierwszych z finału i 10 pierwszych lotników. Jeżeli w miejscu wypuszczenia będą panowały złe warunki, to lot może zostać skrócony. Z zebranej kwoty na transport i poczęstunek zostanie potrącone 1 000 zł, a pozostała kwota zostanie przekazana na nagrody. Nagrody : 1 miejsce 20% z zebranej kwoty, 2 miejsce 15% z zebranej kwoty, 3 miejsce 10% z zebranej kwoty, 4 – 30 miejsce 2% z zebranej kwoty.

LISTA UCZESTNIKÓW :

  1. Marek Razik – 1 szt
  2. Jacek Ścieszka – 3 szt
  3. Tomasz Brzuchański – 15 szt
  4. Jarosław Rutecki – 2 szt
  5. Julian Śliz – 5 szt
  6. Marian Górka – 9 szt
  7. A. Mahlow – U. Hinz – 9 szt
  8. Mirosław Skierka – 2 szt
  9. Mariusz Pietkiewicz – 5 szt
  10. T. Dąbrzalski – J. Kwaśny – 8 szt
  11. Andrzej Buczkowski – 12 szt
  12. Józef Jastrzębski – 3 szt
  13. Team Jaskólski – 4 szt
  14. Adam Musiał – 4 szt
  15. Przyjaciele Gołębi – 4 szt
  16. JM Team – 6 szt
  17. Kamil Zoń – 3 szt
  18. Krzysztof Zoń – 15 szt
  19. Sylwia Zoń – 1 szt
  20. Bernadeta Zoń – 1 szt
  21. Czarny Kot – 3 szt
  22. Bartek Królikowski – 2 szt
  23. Stanisław Martyka – 2 szt
  24. Mariusz Andrejczuk – 5 szt
  25. Sławomir Łaziński – 3 szt
  26. Aleksandra Budnik – 1 szt
  27. Szymon 206 – 1 szt
  28. Jerzy Karolak – 6 szt
  29. Bogdan Solski – 5 szt
  30. Przemysław Pilecki – 1 szt
  31. Jens Rose – 9 szt
  32. Mariusz Bednarek – 4 szt
  33. Team Kurkowski – 2 szt
  34. Team Witnica – 3 szt
  35. Marek – 1 szt
  36. Jerzy Nowak – 10 szt
  37. Bartosz Wachnik – 2 szt
  38. Eugeniusz Nowak – 4 szt
  39. EKIPA H&Z – 3 szt
  40. Sulminy BMMHZ – 2 szt
  41. Jacek, Robert Żytkiewicz – 7 szt
  42. Bogdan Cieśla – 1 szt
  43. Stanisław Kaciniel – 1 szt
  44. Tadeusz Sawicz – 2 szt
  45. Janusz Barth – 5 szt
  46. Władysław Wołoszyn – 16 szt
  47. Team Frydziu – 3 szt
  48. Jerzy Piechota – 1 szt
  49. Jacek,Rafał Droszcz – 2 szt
  50. SMKDG – 3 szt
  51. R. Maruszewski – A. Paluch – 6 szt
  52. Jerzy Turała – 1 szt
  53. MIX-3E – 2 szt
  54. Piotr Bil – 1 szt
  55. Lucjan Krawieczek – 1 szt
  56. Przemo – 1 szt
  57. FLy Vet – 2 szt
  58. Tadeusz Kosmala – 4 szt

VII EDYCJA ZIMA 30.12.2023 SELLOW FINAŁ


VII EDYCJA ZIMA 30.12.2023 SELLOW FINAŁ PRZYLOT


VII EDYCJA ZIMA 30.12.2023 SELLOW FINAŁ