DOROSŁE CUP 2024
Edycja LATO 2024
Edycja ZIMA 2024
Pokaż - Edycja LATO 2023
Pokaż - Edycja ZIMA 2023
Pokaż - Edycja LATO 2022
Pokaż - Edycja ZIMA 2022
Pokaż - Edycja LATO 2021
Pokaż - Edycja ZIMA 2021
Pokaż - Edycja LATO 2020
Pokaż - Edycja ZIMA 2020
Pokaż - Edycja ZIMA 2019
Pokaż - Edycja LATO 2019
Organizator
Kucharscy Lidia i Paweł
tel.: +48 607 095 156
mail: lidka27@wp.pl
Adres
Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł
66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2
Odwiedziny
Liczba wyświetleń: 367268
Tłumaczenie
O stronie
Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937
Strona główna
EDYCJA LATO 2024
Na dzień 21.04.2024r. zostało przyjętych 350 szt gołębi młodych od kolegów :
- JM Team Marcin Jelonek – 10 szt
- Zbigniew Szymański – 10 szt
- Jacek Robert Żytkiewicz – 6 szt
- Jerzy Dudka – 6 szt
- Bernadeta i Krzysztof Zoń – 8 szt
- Super Team 5 x A – 3 szt
- Sławomir Kurkowski – 1 szt
- Adam Musiał – 5 szt
- Andrzej Buczkowski – 5 szt
- Ryszard Wachnik – 6 szt
- Krystian Stęplowski – 10 szt
- Kuba Solski – 3 szt
- Erwin Solski – 6 szt
- Jan Romankiewicz – 4 szt
- Jens Rose – 11 szt
- Artur Naculak – 18 szt
- Piotr Brenienek – 3 szt
- Team T.M.R. – 14 szt
- Bieniek Family Loft – 6 szt
- Erwin Deker – 3 szt
- Łukasz Badora – 4 szt
- Erhard Richter – 3 szt
- Eugeniusz Cichoń – 5 szt
- MWG Mazury – 5 szt
- Kosia – 2 szt
- Dariusz Łopato – 1 szt
- Robert Gostyński – 5 szt
- Roman&Bogdan Okhota – 5 szt
- S.P.Ł. Witusińscy – 2 szt
- Witold Grzenkowicz – 1 szt
- Bartek Królikowski – 6 szt
- Jan Długosz – 4 szt
- Mietlicki – Szulc – 2 szt
- Paweł i Andrzej Jasińscy – 10 szt
- Dominik Jarosław Angel – 6 szt
- Grzegorz i Jarek – 10 szt
- Andrzej Michałek – 6 szt
- Adam Michałek – 2 szt
- Tadeusz Słabik – 4 szt
- Tomasz Brzuchański – 15 szt
- Bronek i Reszta – 5 szt
- Tomasz Czapliński – 13 szt
- Renata – 14 szt
- Marek Razik – 6 szt
- Leonhard Piontek – 7 szt
- Adrian Jabkowski – 10 szt
- Andrzej Jabkowski – 7 szt
- Marek Kuzlecki – 6 szt
- Jacek Ścieszka – 5 szt
- Sławomir Bugajny – 3 szt
- Mirosław Garczyński – 5 szt
- Ireneusz Szelkowski – 5 szt
- Grzegorz Orczyk – 10 szt
- Grzegorz Fornalkiewicz – 10 szt
- Roman Kapłon – 4 szt
- Tadeusz Kosmala – 4 szt
LISTA GOŁĘBI DOROSŁYCH AKTYWOWANYCH NA SEZON 2024
L.P | IMIĘ I NAZWISKO | NUMER GOŁĘBIA | BARWA | AKTYWACJA | UWAGI |
1. | PRZYJACIELE GOŁĘBI | PL-DERBY-19 1124189 | NIEBIESKI | WERONIKA ROLICZ |
|
2. | ROBERT GOSTYŃSKI / ? | PL-0480-19 4140 | NAKRAPIANA | ||
3. | ERHARD FISCHER / GRZEGORZ ORCZYK | DV-09639-20 149 | NIEBIESKI | GRZEGORZ ORCZYK |
|
4. | BOGDAN SOLSKI / WG WITNICA | PL-084-20 9073 | NIEBIESKA | BOGDAN SOLSKI | |
5. | SŁAWOMIR KOŁODZIEJCZAK / WG WITNICA | PL-0489-20 955 | NAKRAPIANY | ||
6. | BOGDAN SOLSKI / WG WITNICA | PL-083-21 13217 | NAKRAPIANY | BOGDAN SOLSKI | |
7. | ANDRZEJ BUCZKOWSKI / WG WITNICA | PL-0453-21 12790 | NIEBIESKA | ANDRZEJ BUCZKOWSKI | |
8. | WALDEMAR GUZOWSKI / WG WITNICA | PL-083-21 14174 | NIEBIESKI | WALDEMAR GUZOWSKI |
|
9. | BARTOSZ WACHNIK / WG WITNICA | PL-0453-21 11393 | NAKRAPIANY | BARTOSZ WACHNIK | |
10. | SŁAWOMIR KURKOWSKI | PL-0321-21 4992 | NIEBIESKA | SŁAWOMIR KURKOWSKI | |
11. | JULIAN ŚLIZ / WG WITNICA | PL-0357-21 4623 | NIEBIESKI | JULIAN ŚLIZ | |
12. | SŁAWOMIR KURKOWSKI | PL-0321-21 4994 | NIEBIESKA | SŁAWOMIR KURKOWSKI | |
13. | MAREK RAZIK / ? | PL-0407-21 1493 | NIEBIESKA |
| |
14. | ŁUKASZ BADORA / BARTOSZ WACHNIK | PL-084-21 2088 | NAKRAPIANA | ||
15. | MAREK RAZIK / WG WITNICA | PL-0407-22 7978 | RUDA - PSTRA |
| |
16. | MARIUSZ ANDREJCZUK / KRZYSZTOF GAŃSKI | PL-083-22 12830 | NAKRAPIANY |
| |
17. | ANDRZEJ JABKOWSKI / WG WITNICA | PL-0474-22 334 | NAKRAPIANA | ANDRZEJ JABKOWSKI | |
18. | MARIAN GARNCARZ / TOMASZ BRZUCHAŃSKI | PL-084-22 10826 | NAKRAPIANA | TOMASZ BRZUCHAŃSKI |
|
19. | ANDRZEJ BUCZKOWSKI | PL-0453-22 11414 | NAKRAPIANY | ANDRZEJ BUCZKOWSKI |
|
20. | JAN ROMANKIEWICZ / WG WITNICA | PL-0453-22 11810 | NAKRAPIANA | JAN ROMANKIEWICZ | |
21. | SŁAWOMIR KURKOWSKI | PL-0321-22 4500 | NAKRAPIANY | SŁAWOMIR KURKOWSKI |
|
22. | ADRIAN JABKOWSKI / WG WITNICA | PL-0239-22 1296 | NIEBIESKI | ADRIAN JABKOWSKI |
|
23. | TOMASZ BRZUCHAŃSKI / WG WITNICA | PL-0162-22 18814 | NAKRAPIANY | TOMASZ BRZUCHAŃSKI |
|
24. | DARIUSZ SABAŁA / ? | PL-0102-22 4310 | NIEBIESKA |
| |
25. | ERWIN SOLSKI | PL-083-22 3761 | CIEMNA | ||
26. | MIX-3E RYSZARD JASIŃSKI | PL-0453-22 10903 | NIEBIESKA | RYSZARD JASIŃSKI |
|
27. | MOREL TEAM / WG WITNICA | PL-0493-22 13375 | NIEBIESKA | ||
28. | JERZY KAROLAK / WG WITNICA | PL-082-22 13457 | NIEBIESKI | ||
29. | MARIUSZ PIETKIEWICZ / WG WITNICA | PL-0367-22 9335 | NIEBIESKI | MARIUSZ PIETKIEWICZ |
|
30. | MARCIN PALIBOREK / WG WITNICA | PL-060-22 5028 | NAKRAPIANY | MARCIN PALIBOREK | |
31. | JERZY TURAŁA / WG WITNICA | PL-083-22 11980 | NAKRAPIANA | ||
32. | MARIUSZ KOLASA / GRZEGORZ ORCZYK | PL-0309-23 3706 | NAKRAPIANA | GRZEGORZ ORCZYK | |
33. | ADRIAN JABKOWSKI | PL-0239-23 7616 | NIEBIESKI | ADRIAN JABKOWSKI | |
34. | BARTOSZ WACHNIK / GRZEGORZ ORCZYK | PL-063-23 14875 | NAKRAPIANY | GRZEGORZ ORCZYK | |
35. | RYSZARD MARUSZEWSKI / GRZEGORZ ORCZYK | PL-082-23 196 | NIEBIESKI | GRZEGORZ ORCZYK | |
36. | BRONISŁAW RUBASZEWSKI / WG WITNICA | PL-0510-23 6737 | NIEBIESKI | BRONISŁAW RUBASZEWSKI | |
37. | SŁAWOMIR KURKOWSKI / WG WITNICA | PL-0321-23 5899 | NAKRAPIANA |
| |
38. | TOMASZ BRZUCHAŃSKI | PL-083-23 13183 | CIEMNA - PSTRA | TOMASZ BRZUCHAŃSKI | |
39. | MIROSŁAW GARCZYŃSKI | PL-0453-23 2261 | NAKRAPIANA | MIROSŁAW GARCZYŃSKI | |
40. | MARIUSZ PIETKIEWICZ / KACPER FRANKOWSKI | PL-0367-23 7013 | CZERWONY | KACPER FRANKOWSKI |
|
41. | MAREK SULMIŃSKI | PL-0453-23 976 | SZPAK | MAREK SULMIŃSKI | |
42. | ANDREAS MAHLOW / ANDRZEJ BUCZKOWSKI | DV-09639-23 780 | CIEMNY | ANDRZEJ BUCZKOWSKI | |
43. | KRYSTIAN JEŻEWSKI / ANDRZEJ BUCZKOWSKI | PL-0281-23 18704 | NAKRAPIANY | ANDRZEJ BUCZKOWSKI |
|
44. | STANISŁAW MARTYKA / KACPER FRANKOWSKI | PL-084-23 8028 | CZERWONY | KACPER FRANKOWSKI | |
45. | KRYSTIAN KROWICKI / WG WITNICA | PL-0413-23 305 | NAKRAPIANA |
| |
46. | ANDRZEJ BUCZKOWSKI | PL-0453-23 12826 | PŁOWY | ANDRZEJ BUCZKOWSKI | |
47. | ZBIGNIEW SZYMAŃSKI / WG WITNICA | PL-0365-23 3687 | NIEBIESKI |
| |
48. | TOMASZ DĄBRZALSKI / WG WITNICA | PL-0510-23 413 | NIEBIESKI | TOMASZ DĄBRZALSKI | |
49. | ARKADIUSZ CHODOROWSKI / WG WITNICA | PL-084-23 6015 | NIEBIESKI | ||
50. | ARKADIUSZ CHODOROWSKI / WG WITNICA | PL-084-23 6467 | NAKRAPIANA |
| |
51. | JANUSZ BARTH | PL-0453-23 2200 | NIEBIESKI | JANUSZ BARTH | |
52. | BOGDAN SOLSKI / WG WITNICA | PL-0453-23 9651 | NAKRAPIANY | BOGDAN SOLSKI | |
53. | TOMASZ BRZUCHAŃSKI / ANDRZEJ BUCZKOWSKI | PL-083-23 13023 | CIEMNA | ANDRZEJ BUCZKOWSKI | |
54. | TADEUSZ SAWICZ / WG WITNICA | PL-0367-23 5553 | NAKRAPIANY | ||
55. | MARIUSZ BEDNAREK / WG WITNICA | PL-0510-23 3980 | NIEBIESKA | ||
56. | SŁAWOMIR ŁAZIŃSKI / WG WITNICA | PL-0453-23 13164 | NAKRAPIANY - PSTRY | ||
57. | RYSZARD MARUSZEWSKI / WG WITNICA | PL-082-23 1776 | NAKRAPIANY | ||
58. | JANUSZ BARTH / MAREK SULMIŃSKI | PL-0453-23 7046 | CIEMNY | MAREK SULMIŃSKI | |
59. | PIOTR BIL / WG WITNICA | PL-0510-23 8990 | NIEBIESKA | ||
60. | PIOTR BIL / WG WITNICA | PL-0510-23 8992 | NAKRAPIANY | ||
61. | PIOTR BIL / WG WITNICA | PL-0510-23 8993 | NIEBIESKI |
| |
62. | JAN ROMANKIEWICZ / ANDRZEJ BUCZKOWSKI | PL-0453-23 12682 | CZERWONA | ANDRZEJ BUCZKOWSKI | |
63. | JAN ROMANKIEWICZ / WG WITNICA | PL-0453-23 12661 | NIEBIESKA | JAN ROMANKIEWICZ | |
64. | MARIAN MIŁOSZEWSKI / WG WITNICA | PL-0357-23 3400 | RUDA - PSTRA | ||
65. | MARIAN MIŁOSZEWSKI / WG WITNICA | PL-063-23 14446 | NAKRAPIANA - PSTRA |
|
|
66. | WALDEMAR GUZOWSKI / WG WITNICA | PL-0453-23 877 | NIEBIESKI | WALDEMAR GUZOWSKI |
|
67. | ZBIGNIEW KUBÓW / WG WITNICA | PL-0253-23 13010 | NIEBIESKA |
|
|
68. | PAWEŁ JASIŃSKI / WG WITNICA | PL-084-23 6271 | NIEBIESKI | PAWEŁ JASIŃSKI |
|
69. | STAFIEJ TEAM / WG WITNICA | PL-0416-23 3880 | NAKRAPIANY |
LISTA GOŁĘBI KTÓRE DOLECIAŁY :
- PL-0309-23 1267 13.03.2024
- PL-0480-19 4140 13.03.2024
- PL-084-23 6271 15.03.2024
- PL-0391-23 9331 16.03.2024
- PL-0484-23 2815 21.03.2024
- PL-0416-23 3880 26.03.2024
- PL-03-22 14054 11.04.2024
- PL-0365-23 3670 12.04.2024
KOMUNIKAT 18.03.2024
W zakładkach Gołębie Dorosłe Cup 2024 został dodany Regulamin i Plan Lotów.
KOMUNIKAT 24.02.2024
Coba Diagnostyka dnia 23.03.2024r. ( sobota ) w miejscowości Kostrzyn na posesji Tomasza Dąbrzalskiego ul. Fabryczna 1, przeprowadzi badania gołębi. Chętnych prosimy o potwierdzenie do dnia 16.03.2024r. ( sobota ) tel. 798 495 349.
ZABAWA- FOTOREPORTAŻ 27.01.2024
ZABAWA - ROZDANIE NAGRÓD 27.01.2024
GOŁĘBIE DO LICYTACJI NA ZABAWIE 27.01.2024
LP | IMIĘ I NAZWISKO | NUMER GOŁĘBIA | EDYCJA 2023 | OSIĄGNIĘCIA |
1. | CENTRUM HODOWLANE EUROPA | PL-058-23 5887 | LATO | 1 Z FINAŁU 12 AS |
2. | BERNADETA ZOŃ | PL-0484-23 5044 | LATO | 2 Z FINAŁU 19 AS |
3. | JANUSZ BARTH | PL-0453-23 9210 | LATO | 3 Z FINAŁU 18 AS |
4. | ERWIN DEKER | PL-0453-23 604 | LATO | 4 Z FINAŁU 109 AS |
5. | MARIUSZ KOLASA | PL-0309-23 3706 | LATO | 5 Z FINAŁU 59 AS |
6. | BOGDAN SOLSKI | PL-0453-23 9600 | LATO | 1 AS 26 Z FINAŁU |
7. | SUPER TEAM 5 X A | PL-0484-23 3641 | LATO | 2 AS 13 Z FINAŁU |
8. | TOMASZ DĄBRZALSKI – JOANNA KWAŚNY | PL-0510-23 454 | LATO | 3 AS 19 Z FINAŁU |
9. | ADRIAN JABKOWSKI | PL-0239-23 7616 | LATO | 4 AS 95 Z FINAŁU |
10. | HUBERT OŚKO | PL-0452-23 250 | LATO | 5 AS 9 Z FINAŁU |
11. | BOGDAN SOLSKI | PL-0453-23 14371 | ZIMA | 1 Z FINAŁU 92 AS |
12. | MAREK RAZIK | PL-0407-23 5351 | ZIMA | 2 Z FINAŁU 101 AS |
13. | TEAM FRYDZIU | PL-029-23 5951 | ZIMA | 3 Z FINAŁU 79 AS |
14. | BARTOSZ WACHNIK | PL-063-23 14872 | ZIMA | 4 Z FINAŁU 52 AS |
15. | MARIAN GÓRKA | PL-0198-23 529 | ZIMA | 1 AS 25 Z FINAŁU |
16. | ROBERT GOSTYŃSKI | PL-0480-23 7457 | ZIMA | 2 AS 5 Z FINAŁU |
17. | JERZY KAROLAK | PL-0309-23 1379 | ZIMA | 3 AS 8 Z FINAŁU |
18. | BARTOSZ WACHNIK | PL-063-23 14875 | ZIMA | 4 AS 6 Z FINAŁU |
19. | TADEUSZ SAWICZ | PL-0367-23 5558 | ZIMA | 5 AS 18 Z FINAŁU |
20. | TOMASZ DĄBRZALSKI – JOANNA KWAŚNY | PL-0510-23 1735 | ZIMA | 6 AS 11 Z FINAŁU |
21. | BARTEK KRÓLIKOWSKI | PL-063-23 14445 | ZIMA | 1 Z BERLINA LOT DODATKOWY |
22. | ANDREAS MAHLOW – UDO HINZ | DV-09639-23 588 | ZIMA | 2 Z BERLINA LOT DODATKOWY |
23. | JM TEAM - MARCIN JELONEK | PL-0108-23 6069 | ZIMA | 3 Z BERLINA LOT DODATKOWY |
24. | TEAM JASKÓLSKI | PL-085-23 14221 | ZIMA | 4 Z BERLINA LOT DODATKOWY |
25. | TOMASZ BRZUCHAŃSKI | PL-084-23 2298 | ZIMA | 6 Z BERLINA LOT DODATKOWY |
26. | RYSZARD MARUSZEWSKI – ARTUR PALUCH | PL-082-23 196 | ZIMA | 7 Z BERLINA LOT DODATKOWY |
27. | ERHARD FISCHER | DV-09639-20 149 | LATO | UCZESTNIK WG EDYCJA LATO 2020 |
KOMUNIKAT 17.01.2024
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, zamieściłem nowy regulamin w którym zmieniłem wysokość poszczególnych nagród i planu lotów edycja lato 2024. Zapraszam do zapoznania się z nowym regulaminem.
KOMUNIKAT 03.01.2024
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników WG Witnica Edycja Lato i Zima 2023 na uroczyste zakończenie sezonu wraz z zabawą taneczną, które odbędzie się dnia. 27.01.2024r. ( sobota ) o godz. 18:00 w Witnicy – “ Sala Parkowa “ ul. Strzelecka 1. Proszę o potwierdzenie przybycia do dnia 20.01.2024r. pod nr. tel. 607095156 i zapoznanie się z Regulaminem WG Witnica Edycja Lato 2023 pkt.19 i Edycja Zima 2023 pkt. 21. Jeżeli będą wolne miejsca i chętne osoby, które nie brały udziału w WG Witnica 2023 wraz z uczestnikami którym nie przysługuje zaproszenie zgodnie z regulaminem a są zainteresowane aukcją gołębi i zabawą, to koszt takiej imprezy wynosi 200 zł od osoby. Dla osób zainteresowanych noclegiem – rekomendowany “ Hotel Witnica “ ul. Plac Andrzeja Zbłockiego 5 tel. 95 7284531.
WSPOMNIENIE - ZABAWA 27.01.2023
KOMUNIKAT 13.01.2024
W zakładce “ Regulamin “ dodany został regulamin na Edycję Lato 2024
KOMUNIKAT 11.01.2024
Serdeczne podziękowania za pomoc przy organizacji lotów w sezonie 2023 edycja lato i zima dla kol. : Andrzej Buczkowski, Tomasz Brzuchański, Adam Musiał, Piotr Bil, Zbigniew Tomczak, Grzegorz Nowak, Stanisław Świerniak, Joanna Kwaśny, Tomasz Dąbrzalski, Marian Miłoszewski, Tadeusz Kosmala.
KOMUNIKAT 10.01.2024
Ruszyły zapisy na Edycję Lato 2024. Koszt gołębia to 290 zł. Finał odbędzie się z miejscowości Minden 410 km. W najbliższych dniach na stronie dodany zostanie regulamin. Serdecznie zapraszamy
VII EDYCJA ZIMA 07.01.2024 BERLIN LOT DODATKOWY CZĘŚĆ 3
VII EDYCJA ZIMA 07.01.2024 BERLIN LOT DODATKOWY CZĘŚĆ 2
VII EDYCJA ZIMA 07.01.2024 BERLIN LOT DODATKOWY CZĘŚĆ 1
KOMUNIKAT 01.01.2024
DODATKOWE NAGRODY Z LOTU BERLIN :
8 miejsce – 2 młode 2024 ufundował Bartek Królikowski
10 miejsce – 2 młode 2024 ufundował Bartek Królikowski
13 miejsce – 2 młode 2024 ufundował Tomasz Kałuża
15 miejsce – 2 młode 2024 ufundował Bartek Królikowski
20 miejsce – 2 młode 2024 ufundował Bartek Królikowski
25 miejsce – 2 młode 2024 ufundował Bartek Królikowski
31 miejsce – darmowy gołąb Edycja Zima 2024
35 miejsce – preparaty dla gołębi ufundował dr n.wet. Maciej Dobkowicz
40 miejsce – preparaty dla gołębi ufundował dr n.wet. Maciej Dobkowicz
45 miejsce – preparaty dla gołębi ufundował dr n.wet. Maciej Dobkowicz
50 miejsce – 100 zł ufundował Julian Śliz
Ostatni gołąb w dniu lotu – darmowy gołąb Edycja Zima 2024
1 gołąb w drugim dniu lotu – preparat MIX-3E ufundował Ryszard Jasiński
Ostatni gołąb w drugim dniu lotu – preparat MIX-3E ufundował Ryszard Jasiński
VII EDYCJA ZIMA 06.01.2024 OSTATNI OBLOT
KOMUNIKAT 05.01.2024
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników WG Witnica na lot dodatkowy, który odbędzie się dnia 07.01.2024r. ( niedziela ) z miejscowości Berlin. Impreza rozpocznie się w dniu lotu od godz. 10:00. Jeżeli ktoś chce wycofać swoje gołębie z lotu, to może to jeszcze zrobić do dnia 06.01.2024r. do godz. 21:00. Zapraszamy na koszowanie gołębi, które odbędzie się w dniu lotu o godz. 07:45.
VII EDYCJA ZIMA 04.01.2024 OBLOT
KOMUNIKAT 02.01.2024
Rozpoczęły się aukcje gołębi WG Witnica na portalu www.aukcje.supergolab.pl Proszę o dostarczanie rodowodów.
KOMUNIKAT 31.12.2023
W dniu 06/07.01.2024 ( sobota lub niedziela ) zostanie zorganizowany dodatkowy lot dla chętnych uczestników WG Witnica Edycja Zima 2023 z miejscowości Berlin. Koszt aktywacji 1 gołębia to 50 zł. Gołębie należy zgłosić do dnia 01.01.2024 ( poniedziałek ) do godz. 21:00. W locie nie mogą brać udziału gołębie : 10 pierwszych z finału i 10 pierwszych lotników. Jeżeli w miejscu wypuszczenia będą panowały złe warunki, to lot może zostać skrócony. Z zebranej kwoty na transport i poczęstunek zostanie potrącone 1 000 zł, a pozostała kwota zostanie przekazana na nagrody. Nagrody : 1 miejsce 20% z zebranej kwoty, 2 miejsce 15% z zebranej kwoty, 3 miejsce 10% z zebranej kwoty, 4 – 30 miejsce 2% z zebranej kwoty.
LISTA UCZESTNIKÓW :
- Marek Razik – 1 szt
- Jacek Ścieszka – 3 szt
- Tomasz Brzuchański – 15 szt
- Jarosław Rutecki – 2 szt
- Julian Śliz – 5 szt
- Marian Górka – 9 szt
- A. Mahlow – U. Hinz – 9 szt
- Mirosław Skierka – 2 szt
- Mariusz Pietkiewicz – 5 szt
- T. Dąbrzalski – J. Kwaśny – 8 szt
- Andrzej Buczkowski – 12 szt
- Józef Jastrzębski – 3 szt
- Team Jaskólski – 4 szt
- Adam Musiał – 4 szt
- Przyjaciele Gołębi – 4 szt
- JM Team – 6 szt
- Kamil Zoń – 3 szt
- Krzysztof Zoń – 15 szt
- Sylwia Zoń – 1 szt
- Bernadeta Zoń – 1 szt
- Czarny Kot – 3 szt
- Bartek Królikowski – 2 szt
- Stanisław Martyka – 2 szt
- Mariusz Andrejczuk – 5 szt
- Sławomir Łaziński – 3 szt
- Aleksandra Budnik – 1 szt
- Szymon 206 – 1 szt
- Jerzy Karolak – 6 szt
- Bogdan Solski – 5 szt
- Przemysław Pilecki – 1 szt
- Jens Rose – 9 szt
- Mariusz Bednarek – 4 szt
- Team Kurkowski – 2 szt
- Team Witnica – 3 szt
- Marek – 1 szt
- Jerzy Nowak – 10 szt
- Bartosz Wachnik – 2 szt
- Eugeniusz Nowak – 4 szt
- EKIPA H&Z – 3 szt
- Sulminy BMMHZ – 2 szt
- Jacek, Robert Żytkiewicz – 7 szt
- Bogdan Cieśla – 1 szt
- Stanisław Kaciniel – 1 szt
- Tadeusz Sawicz – 2 szt
- Janusz Barth – 5 szt
- Władysław Wołoszyn – 16 szt
- Team Frydziu – 3 szt
- Jerzy Piechota – 1 szt
- Jacek,Rafał Droszcz – 2 szt
- SMKDG – 3 szt
- R. Maruszewski – A. Paluch – 6 szt
- Jerzy Turała – 1 szt
- MIX-3E – 2 szt
- Piotr Bil – 1 szt
- Lucjan Krawieczek – 1 szt
- Przemo – 1 szt
- FLy Vet – 2 szt
- Tadeusz Kosmala – 4 szt