WG Witnica

Międzynarodowe Mistrzostwa typu Wspólny Gołębnik



Edycja LATO 2020


Edycja ZIMA 2020



Organizator

Kucharscy Lidia i Paweł

tel.: +48 607 095 156

mail: lidka27@wp.pl


Adres

Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł

66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 78502


Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Wróć do poprzedniej strony...
Uczestnicy LATO 2019
Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Przyjaciele Gołębi Witnica 10
2. Tadeusz Kosmala Slwoerzyna 10
3. Komorowski Jan Gorzów Wlkp 5
4. Andrzej Buczkowski Lubiszyn 10
5. Ryszard Jaskólski Gorzów Wlkp 5
6. Puchała Józef Gorzów Wlkp 5
7. bogdan solski zielin 10
8. Dorota Kuźmińska Drawno 5
9. Erhard Richter Steinhofel 5
10. Marian Miłoszewski Krzeszyce 5
11. jacek nawrocki lemierzyce 5
12. Bronisław Kruk Brzeżno 5
13. Bogusław Ciepły Strzelce kraj 3
14. Tomasz Brzuchański Mosina 5
15. Henryk Bartkowiak Gorzów Wlkp 5
16. Mirosław Garczyński Czarnów 5
17. Arek i Maciek Podyma Kwiatkowice 5
18. Jan wdowiak Czarnów 10
19. Julian-Sliz Mieszkowice 5
20. Dariusz Łopato Kłodawa 5
21. Aniela Bartkowiak Gorzów Wlkp 5
22. Sylwester Żukowski Kostrzyn 5
23. Zdzisław Listowski Lubiszyn 3
24. Wojciech Bogusławski-Mariusz Mielczarek Niegosław 10
25. Jerzy Turała Jenin 5
26. MICHALAK - MAŁEK Krześnica 10
27. Antoni Pielecha Łupowo 5
28. Władysław Antoniak Rzepin 5
29. Janusz Bronis Zielin 6
30. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 5
31. Cackowski Paweł Santok 5
32. Agata Brzezińska - Bartosz Wachnik Witnica 5
33. TEAM " MAJA " Mainz 5
34. TEAM " MAKO " Gorzów Wlkp 5
35. TEAM ŻAGAŃ Bytom Odrzański 6
36. Jerzy Karolak Dzikowo 10
37. Julian iJan Romankiewicz Gorzów Wlkp 5
38. Jan Brzeziński Kamień Wielki 5
39. Marcin Wachowiak Kostrzyn 4
40. JÓZEF PIEKARSKI BOLESZKOWICE 3
41. Marian Garncarz Rataje 5
42. MACUDZIŃSKI-SKORUPA Dębno 6
43. Paweł Prokopowicz Słubice 2
44. Grzyb Sebastian Bogdaniec 5
45. Mak Kacper Bogdaniec 6
46. Andrzej Buczkowski 2 Lubiszyn 3
47. Jan Grzegorczyk Łupowo 2
48. Ryszard Lewicki Witnica 3
49. JADWIGA SŁABIK WSCHOWA 3
50. Mariusz ANDREJCZUK Kamień Wielki 6
51. Grzegorz Nowak Kamień Wielki 6
52. Henryk Zatylny Gorzów Wlkp 5
53. Robert Niedżwiecki Kostrzyn 5
54. Mahlow Andreas Hohenziatz 6
55. Jacek Robert Żytkiewicz Świebodzin 4
56. Artur Szlachta Lubań 3
57. Bartek Królikowski BOŻEPOLE wielkie 2
58. Hieronim Klóska Ściechów 5
59. Stanisław Świerniak Nowiny Wielkie 5
60. Bronisław Rubaszewski Witnica 5
61. Jerzy Dudka Kostrzyn 5
62. Raik Falkenberg Deetz 5
63. Reinhard Muhl Groningen 10
64. Erhard Fischer RV BURG 5
65. Ronny Kunnemann RV BURG 5
66. Klaus Kos RV BURG 5
67. Udo Hinz RV BURG 5
68. Volker Barth RV BURG 5
69. Bernhard Stube RV BURG 5
70. Berthold Gobel RV BURG 5
71. Eckard Ullrich RV BURG 4
72. Dietmar Lefevre RV BURG 6
73. Lothar Strube RV BURG 5
74. Juri Ostrowski RV BURG 5
75. Lesław Gaweł Kostrzyn 5
76. Robert GOSTYNSKI Swiecianowo 10
77. Adam Sehnke Heiligenhafen 5
78. Bogusław Kolanek Dębno 5
79. Henryk Kropp, Radosław Kropp Międzychód 6
80. Dariusz Zając Zielona Góra 4
81. Michał Bułkowski Kostrzyn 5
82. Ratka Jacek Siemiątkowo 10
83. Erwin Deker Kostrzyn 5
84. Dietmar Wilke Dobritz 5
85. Wojciech Pasieczny Witnica 5
86. Bogusław Żukowski Korsze 5
87. Dietmar Wilke Zerbst OT Dobritz 5
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 472