WG Witnica

Międzynarodowe Mistrzostwa typu Wspólny Gołębnik



Edycja LATO 2020


Edycja ZIMA 2020



Organizator

Kucharscy Lidia i Paweł

tel.: +48 607 095 156

mail: lidka27@wp.pl


Adres

Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł

66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 78504


Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Wróć do poprzedniej strony...
Uczestnicy ZIMA 2019
Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Andreas Mahlow Hohenziatz 4
2. Julian Sliz Mieszkowice 5
3. KLD-1 NOWOGROD BOBRZANSKI nowogrod bobrzanski 10
4. Edward Rozdoba Lemierzyce 5
5. Burkhard Borgwardt Blankenburg harz 8
6. Wojciech Bogusławski - Mariusz Mielczarek Niegosław 10
7. Przyjaciele Gołębi Witnica 5
8. Sylwester Żukowski Kostrzyn 6
9. Tomasz Brzuchanski Mosina 10
10. Andrzej Buczkowski 2 Lubiszyn 3
11. RAZIK JAROSŁAWA orzechowo 21 10
12. jozef jastrzzebski dyszno 4
13. Jacek nawrocki Lemierzyce0 1
14. ANDRZEJ BUCZKOWSKI LUBISZYN 20
15. Jerzy Karolak Dzikowo 5
16. Sławomir Kołodziejczak Węgliniec 5
17. Tomasz Brzuchański 2 Mosina 2
18. Jerzy Turała Jenin 5
19. jozef jastrzzebski dyszno 1
20. Jan Brzeziński Kamień Wielki 6
21. Jacek Robert Żytkiewicz Świebodzin 10
22. Brajan Nowak Świebodzin 3
23. Jan wdowiak Czarnów 5
24. Jaskólski - Komorowski Gorzów Wlkp 5
25. Jan Romankiewicz Gorzów Wlkp 5
26. Kacper Mak Bogdaniec 5
27. Tadeusz Kosmala Skwierzyna 6 10
28. Lesław Gaweł Kostrzyn 6
29. Zdzisław Listowski Lubiszyn 2
30. Zbigniew Czuba Andrychów 2
31. Marian Miłoszewski Krzeszyce 5
32. Sławomir Łaziński Karkoszów 3
33. Kosia Witnica 2
34. Dietmar Wilke Zerbst OT Dobritz 5
35. Kazimierz Matuła Drzewice 3
36. Wojciechowski-Ossowski Bobrówko 7
37. Grzegorz Nowak Kamień Wielki 5
38. Jadwiga Słabik Wschowa 2
39. Bronisław Kruk Brzeżno 5
40. Józef Dziadosz Gorzów Wlkp 3
41. Zbigniew Tomczak Mościce 4
42. Bułkowski - Wachowiak Kostrzyn 4
43. Grzegorz Orczyk Świebodzin 5
44. Krzysztof Korzeniewski Świebodzin 5
45. Tadeusz Słabik Wschowa 1
46. RV BURG BURG 90
47. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 3
48. Jerzy Nowak Barnówko 4
49. Adam Lis ŚWIEBODZIN 4
50. Mariusz Pietkiewicz Świebodzin 10
51. Dagmara Olesiak Pisz 3
52. Zygmunt Jaskuła Gryfice 6
53. Robert Niedżwiecki Kostrzyn 4
54. Nikodem Wolski Łupowo 3
55. Władysław Wołoszyn Gronów 10
56. Jacek Leśniewski Jordanowo 3
57. Mirosław Garczyński Czarnów 4
58. Marek Sulmiński Dabroszyn 4
59. Zbigniew Czuba Andrychów 1
60. Marek Olszta Witnica 3
61. Miczysław Szczerbicki Tarnów 2
62. R & Z GOSTYNSCY Swiecianowo 10
63. Stanisław Martyka Żelichowo 5
64. Władysław Antoniak Rzepin 3
65. Dariusz Gwozdowski Świebodzin 5
66. Stanisław Kaciniel Świebodzin 1
67. Bogdan Cieśla Świebodzin 1
68. Robert Kiljan Świebodzin 5
69. Agata Brzezińska Witnica 2
70. Sławomir Litwin Nowy Sącz 1 10
71. Piotr Glaba Chwarszczany 4
72. Płandowski - Lubowicki Dębno 2
73. Jarosław Dumański i Mateusz Drabik Wąbrzeźno 3
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 442