WG Witnica

Międzynarodowe Mistrzostwa typu Wspólny Gołębnik



Edycja LATO 2020


Edycja ZIMA 2020



Organizator

Kucharscy Lidia i Paweł

tel.: +48 607 095 156

mail: lidka27@wp.pl


Adres

Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł

66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 80315


Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Wróć do poprzedniej strony...
Uczestnicy LATO 2020
Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Tadeusz Kosmala Skwierzyna 10
2. Andrzej Buczkowski Lubiszyn 15
3. Tomasz Nowak Piaski 3
4. RAZIK JAROSŁAWA ORZECHOWO 21 10
5. Tomasz Dąbrzalski Joanna Kwaśny Kostrzyn 10
6. Przyjaciele Gołębi Witnica 8
7. Jan wdowiak Czarnów 6
8. Dariusz Wijata Wschowa 5
9. TEAM ŻAGAŃ BYTOM ODRZAŃSKI 10
10. Antoni Pielecha Łupowo 6
11. Henryk Kożuchowski Trzcinna 5
12. Edward Kopaczyński Nowa Sól 5
13. Krzysztof Gurazda Pakość 6
14. Arek i Maciek Podyma Bogdaniec 5
15. Mateusz Wałęsa Olsztyn 5
16. Kosia Witnica 2
17. Z. Płandowski - W. Lubowicki Suchlica 5
18. ANNA SADOWSKA LĄDEK ZDRÓJ 4
19. Andrzej Jastrzębski Gorzów Wlkp 6
20. Kacper Mak Bogdaniec 15
21. Julian Sliz Mieszkowice. 3
22. Mariusz Tadeusz Słabik Wschowa 3
23. Jadwiga Słabik Wschowa 5
24. Marian Garncarz Rataje 5
25. Henryk Zatylny Gorzów Wlkp 5
26. REZERWACJA RV BURG 100
27. Robert Gostyński Święcianowo 10
28. Robert Joński Rudno 6
29. Janusz Bronis Zielin 5
30. Józef Puchała Gorzów Wlkp 5
31. Sławomir Kołodziejczak Węgliniec 5
32. Rafał Składowski Tomaszów Mazowiecki 5
33. Grzegorz Nowak Kamień Wielki 1
34. Dorota Kuźmińska Drawno 5
35. Tomasz Brzuchanski Mosina 10
36. Jan Romankiewicz Gorzów Wlkp 5
37. Mariusz Pietkiewicz Świebodzin 10
38. Bartosz Wachnik Witnica 3
39. Hieronim Klóska Ściechów 5
40. Roman Konieczny Lubiszyn 3
41. Andrzejewski Marek Smolnica 3
42. Grzegorz Nowak Kamień Wielki 5
43. Jacek, Robert Żytkiewicz Świebodzin 8
44. Stefan Kwiatkowski Gorzów Wlkp 5
45. Jerzy Karolak Dzikowo 6
46. Krzysztof Duszewski Myślibórz 5
47. JÓEF..PIEKARSKI WIERUTNO.3 5
48. Lesław Gaweł Kostrzyn 5
49. Jacek Leśniewski Jordanowo 3
50. Tadeusz Słabik Wschowa 2
51. Zbigniew Tomczak Mościce 10
52. Beata Jaskuła Ościęcin 5
53. Mirosław Garczyński Czarnów 5
54. Krystian Szaper Starze 5
55. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 3
56. Sebastian Bach Boguszyniec 5
57. Zdzisław Listowski Lubiszyn 5
58. Bogusław Ciepły Strzelce Kraj 4
59. MICHALAK-MAŁEK Krześnica 10
60. Team Maja Gorzów Wlkp 10
61. Marek Sulmiński Dąbroszyn 5
62. Arkadiusz Borowski Motylewo 3
63. Waldemar Bąk Przewóz 5
64. Mirosław Makrzanowski Boleszkowice 5
65. Kazimierz Matuła Drzewice 5
66. Stanisław Martyka Żelichów 5
67. Jan Otwinowski Łubianka 5
68. Jerzy Turała Jenin 5
69. Marcin Gronostaj Bledzew 3
70. Adam Bolka Bracknel 6
71. ZATORSKI JANISZEWSKI Zatorskip466@gmail.com 3
72. Bartek Królikowski BOŻEPOLE wielkie 5
73. Jacek Boberski Bledzew 3
74. Dariusz Tkaczuk Łubowo 5
75. Ireneusz Szelkowski Słubice 8
76. Robert Niedżwiecki Kostrzyn 5
77. Wojciech Bogusławski - Mariusz Mielczarek Niegosław 10
78. Paweł Paciorkowski Oleśnica 5
79. Adam Dzbik Oleśnica 5
80. Henryk Radosław Kropp Międzychód 10
81. Arkadiusz Jaworski Pieńsk 5
82. Piotr Posłowski Wschowa 3
83. Andrzej Palacha Wschowa 3
84. Sylwester Żukowski Kostrzyn 6
85. NIECIĄG JACEK TARGANICE 4
86. Radosław-Henryk Kropp Międzychód 10
87. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 2
88. Jerzy Dudka Kostrzyn 6
89. Erwin Deker Kostrzyn 5
90. Endriu Polska 1
91. Ryszard,Grzegorz Tomczyk Pieńsk 5
92. SuperGołąb Wrociszów 4
93. Sławomir Kurkowski Chełmża 2
94. Maciej Stuliglowa Blackburn 5
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 616