WG Witnica

Międzynarodowe Mistrzostwa typu Wspólny Gołębnik



Edycja LATO 2021

Edycja ZIMA 2021


Organizator

Kucharscy Lidia i Paweł

tel.: +48 607 095 156

mail: lidka27@wp.pl


Adres

Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł

66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 104244


Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Wróć do poprzedniej strony...
Uczestnicy LATO 2021
Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. DANIEL PLAZURA GNIEWKOWO 10
2. Mirosław Garczyński Czarnów 2
3. Buczkowski Andrzej LUBISZYN 15
4. Tadeusz Kosmala Skwierzyna 10
5. Kosia Witnica 10
6. F-16 BRANIEWO 4
7. Sławomir Pielecha Łupowo 2
8. Juri Ostrowski RV BURG 6
9. Grzegorz Nowak Kamień Wielki 5
10. TEAM Podbeskidzie Bielsko Biała 6
11. Brzeziński Jan Kamień Wielki 4
12. Przyjaciele Golebi Witnica 12
13. Jacek Nawrocki Lemierzyce 11
14. Jan wdowiak Czarnów 5
15. PERSZING Polska 10
16. Marcin Pielecha Łupowo 8
17. NIKODEM RUDA 2
18. Lothar Strube RV BURG 5
19. Peters Karl Werner RV BURG 5
20. Dagmar Stube RV BURG 4
21. Bernhard Stube RV BURG 4
22. Jan Romankiewicz Gorzów Wlkp 5
23. Adam Musiał Kostrzyn 4
24. Tomasz Brzuchanski Mosina 2
25. RAZIK MAREK ORZECHOWO 10
26. Robert Gostyński Święcianowo 5
27. Zbigniew Tomczak Witnica 5
28. Julian Sliz Mieszkowice 3
29. ks.Lukasz Sliz Mieszkowice 3
30. Tomasz Nowak Piaski 3
31. Konieczny Roman Lubiszyn 3
32. Żytkiewicz Robert i Jacek Świebodzin 6
33. Bogusław Ciepły Strzelce Kraj 1
34. Bartosz Wachnik Witnica 7
35. Bogdan Solski Wyszyna 10
36. Józef Puchała Gorzów Wlkp 5
37. Piotr Bil Witnica 5
38. SuperGolab.pl Nowa Sól 5
39. Stanisław Martyka Żelichów 10
40. Zdzisław Listowski Lubiszyn 5
41. Kamil & Andrzej Sychowscy Wejherowo 5
42. Andreas Mahlow 39291 Hohenziatz 10
43. Udo Hinz Klietz 10
44. Mariusz Pietkiewicz Sieniawa lubuska 5
45. Jacek Nieciąg Targanice 5
46. Tomasz KAŁUŻA OSTRZESZÓW 5
47. Jadwiga Słabik Wschowa 3
48. Team Zagrodno Zagrodno 6
49. Daniel Andrzejewski Lubiszyn 5
50. Bartłomiej Walaszek Lubiszyn 5
51. Jerzy Karolak Dzikowo 4
52. Ryszard Maruszewski Barlinek 6
53. Marek Szczechura Sadowne 5
54. KROPP HENRYK-RADOSŁAW MIĘDZYCHÓD 10
55. Jerzy Turała Jenin 5
56. Jan Otwinowski Łubianka 6
57. Sławomir Kurkowski Chełmża 12
58. STARMA GABRIEL KRZECZÓW 4
59. MIX - Muhl Polska 2
60. WNUK Nowa Sól 5
61. Arkadiusz Borowski Motylewo 2
62. Sylwester Żukowski Kostrzyn 6
63. Beata i Zygmunt Jaskuła Ościęcin 11
64. Marian Garncarz Rataje 5
65. Edward Kopaczyński Nowa Sól 5
66. Janusz Bronis Zielin 3
67. Józef Piekarski Wierutno 3
68. Zenon Ojadana Sadowne 5
69. Marek Szczechura Sadowne 6
70. Bogdan Nieradka Chotków 5
71. Wiesław Lubowicki Dębno 5
72. Ostatni Raz Kostrzyn 4
73. Lesław Gaweł Kostrzyn 4
74. Leszek Olesiak Komorowo 5
75. Dariusz Łopato Kłodawa 5
76. Lena i Jędrek Podyma Kwiatkowice 1
77. Marek Sulmiński Dąbroszyn 5
78. Zbigniew Sikora Gostyn 2
79. Dariusz Wijata Wschowa 3
80. Berthold Gobel RV BURG 5
81. Władysław Werwiński Chojna 4
82. Arkadiusz Chodorowski Chojna 3
83. Jerzy Wijata Wschowa 1
84. Adrian Jabkowski Laski Lubuskie 10
85. Andrzej Jabkowska Krawat Warszawa 10
86. Joanna Kwaśny - Tomasz Dąbrzalski Kostrzyn 6
87. Rezerwacja RV BURG 20
88. Zbigniew Szymański Zielona Góra 5
89. Krzysztof Kocon Sędziszów Małopolski 4
90. Mariusz Kolasa Zielin 5
91. Leszek Wasilewski Baczyna 3
92. TOMASZ IWANSKI PIONKI 10
93. Mariusz Duszewski Myślibórz 6
94. Wolanin zbigniew Gierszowice 5
95. Paweł Sypniewicz - Łukasz Badora Smolnica 11
96. Zbigniew Mruszczyk Pajeczno 5
97. OLR Polish Masters Kacper Mak Bogdaniec 5
98. Jerzy Dudka Kostrzyn 4
99. Erwin Deker Kostrzyn 4
100. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 2
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 568