WG Witnica

Międzynarodowe Mistrzostwa typu Wspólny Gołębnik



Edycja LATO 2021

Edycja ZIMA 2021


Organizator

Kucharscy Lidia i Paweł

tel.: +48 607 095 156

mail: lidka27@wp.pl


Adres

Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł

66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 136943


Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Wróć do poprzedniej strony...
Uczestnicy ZIMA 2021
Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Jan wdowiak Czarnów 5
2. SuperGolab.pl Nowa Sól 5
3. SuperGolab.pl Nowa Sól 5
4. DAMIAN STAŃCZAK Jeziorany 5
5. MONIKA STAŃCZAK Jeziorany 5
6. TEAM Podbeskidzie Bielsko Biała 4
7. Jerzy Turała Jenin 5
8. Kosia Witnica 10
9. Udo Hinz Klietz 10
10. Marcin Pielecha Łupowo 2
11. Basowski Eugeniusz Dębno 2
12. RAZIK MAREK ORZECHOWO 10
13. Jastrzębski Józef Dyszno 6
14. Przyjaciele Gołębi Witnica 8
15. Arkadiusz Chodorowski Chojna 2
16. Joanna Kwaśny - Tomasz Dabrzalski Kostrzyn 12
17. Bartosz Wachnik Witnica 12
18. Adam Musiał Kostrzyn 4
19. Tadeusz Kosmala Skwierzyna 5
20. Łaziński Sławomir Karkoszów 6
21. Józef Puchała Gorzów Wlkp 3
22. Julian Śliz Mieszkowice 6
23. Żytkiewicz R + J Świebodzin 6
24. Tomasz Brzuchanski Mosina 12
25. Jerzy Karolak Dzikowo 12
26. Erwin Solski Mieszkowice 5
27. Ryszard Maruszewski Barlinek 3
28. Andrzej Buczkowski Lubiszyn 18
29. Sokolowski Jerzy Pobylkowo Male 24A /1 5
30. F - 21 BRANIEWO 5
31. Janusz Bronis Zielin 4
32. Adrian Jabkowski Laski Lubuskie 5
33. D. A. S STAFIEJ Gartz /Oder 10
34. D. A. S STAFIEJ Gartz /Oder 10
35. Zdzisław Paprocki Hocheltz 6
36. Mariusz Andrejczuk Kamień Wielki 7
37. Zbigniew wolanin Gierszowice 5
38. Zdzisław Listowski Lubiszyn 1
39. JM TEAM KRAKÓW 6
40. Bronek i reszta Brzeżno 6
41. Andrzej Zięba Nowiny Wielkie 3
42. Łukasz Borkowski Barlinek 2
43. Grzegorz Szczoczarz Błażowa 6
44. Magdalena Szczoczarz Błażowa 6
45. Joanna Urbanska Kluczbork 5
46. sławomir kurkowski chełmża 2
47. Władysław Wołoszyn Świebodzin 10
48. Krzysztof ŻUCHOWSKI Polkowice 5
49. Paweł Dobrodziej - Dariusz Nowak Goleniów 6
50. Krystian Kozłowski - Paweł Kępka Płoty 6
51. Beata Paczkowska Zarnowo 6
52. Slawomir Wawrzycki Przybiernow 6
53. Zbigniew Szymański Zielona Góra 6
54. Robert Osiowy Tykocin 5
55. Jan Brzeziński Kamień Wielki 6
56. Lesław Gaweł Kostrzyn 3
57. Juri Ostrowski RV Burg 5
58. Tomasz Czupryniak Stare Kurowo 2
59. Kopaczyński - Budyk Nowa Sól 12
60. Szymon Cebula Przedmoście 1
61. Dawid Walczak Grodków 8
62. Ewa Wawrzycka Przybiernow 5
63. Mariusz Pietkiewicz Łagów lubuski 30
64. Zbigniew Duszyński Sulechów 2
65. Groszkiewicz Tomasz Pobyłkowo Małe 24m1 5
66. Krzysztof Zoń Mszana Dolna 12
67. MACUDZIŃSKI-SKORUPA Dębno 2
68. Nikola Gronostaj Ogorzelczyn 6
69. Maja Krzysztof Wasylków Radków 5
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 436