WG Witnica

Międzynarodowe Mistrzostwa typu Wspólny Gołębnik



Edycja LATO 2022

Edycja ZIMA 2022


Organizator

Kucharscy Lidia i Paweł

tel.: +48 607 095 156

mail: lidka27@wp.pl


Adres

Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł

66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 219609


Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Wróć do poprzedniej strony...
Uczestnicy LATO 2022
Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Henryk Zatylny Gorzów Wlkp 5
2. Stanisław Martyka Żelichów 5
3. Marek Zachara Zawiercie 6
4. MIX-3E Ryszard Jasiński Gorzów Wlkp 3
5. OLR Polish Masters Wieprzyce 5
6. Marcin Pampuch Wożniki 6
7. julian sliz mieszkowice 5
8. Bartek Królikowski BOŻEPOLE wielkie 6
9. Kosia Witnica 10
10. Piotr i Magdalena Brenienek Lgiń 10
11. RAZIK MAREK ORZECHOWO 20
12. Ola i Kacper NOWE MIASTO 4
13. Ania i Kacper NOWE MIASTO 4
14. Kuba i Kacper NOWE MIASTO 4
15. Zbigniew wolanin Gierszowice 46 10
16. Tadeusz Damrat Gdynia 9
17. Andrzej Buczkowski Lubiszyn 10
18. Przyjaciele Gołębi Witnica 6
19. Daniel Kruszyński Velten 5
20. Krzysztof Zoń Mszana Dolna 4
21. MK&Z Ladzin 4
22. DLA GRAŻYNKI MŁAWA 5
23. Stanisław Martyka Żelichów 5
24. Józef Puchała Gorzów Wlkp 5
25. Tomasz BRZUCHANSKI Mosina 10
26. TEAM Podbeskidzie Bielsko Biała 5
27. Ariel Miklaszewski Kostrzyn 5
28. Tomasz Dabrzalski - Joanna Kwaśny Kostrzyn 10
29. Adam Musiał Kostrzyn 4
30. ALUWOLIERY Team Tomaszów 4
31. KAMILA PACUSZKA NOWOGARD 5
32. Bartosz Wachnik Witnica 5
33. Janusz Bronis Zielin 4
34. Bogdan Nieradka Chodków 5
35. Kazimierz Gwardiak Goleniów 5
36. Marcin Paliborek Gdańsk 6
37. Grzegorz Szczytko Szczyrzyc 3
38. Żytkiewicz Robert Jacek Świebodzin 7
39. Sławomir Kurkowski Chełmża 10
40. Wojciech Kurkowski Chełmża 1
41. Cezary Kurkowski Chełmża 1
42. Kacper Kurkowski Chełmża 1
43. Bernhard Stube Möckern 4
44. Jula lubuskie 3
45. Marek Szczechura Sadowne 10
46. Zenon Ojadana Sadowne 5
47. Jarosława Marek Razik Orzechowo 20
48. K. K. L. M. TEAM LUBUSKIE 8
49. MWG Mazury Popowo 5
50. Tomek Polska 6
51. Zbigniew Szymański Zielona Góra 6
52. Krzysztof Zoń Mszana Dolna 2
53. Dariusz Bieniek Klippan 6
54. Lena Pertek Lubasza 4
55. Team Zagrodno Zagrodno 4
56. Heiko Buse Wusterwitz 6
57. Juri Ostrowski RV Burg 5
58. Wiesław Wieczorek RV Burg 5
59. Patryk Michowicz Witnica 5
60. Grzegorz i Jarek Barlinek 5
61. Marek Rzęsa Świdnica 5
62. Tomasz Kałuża Ostrzeszów 5
63. Berthold Göbel Dörnitz 5
64. Robert Gostynski Swiecianowo 5
65. Tadeusz Kosmala Skwierzyna 5
66. Arkadiusz Chodorowski Chojna 5
67. Beata i Zygmunt Jaskuła Ościęcin 10
68. Tadeusz Kużnik Rusinowo 15
69. Zbigniew Tomczak Witnica 7
70. Tadeusz Słabik Wschowa 3
71. Mieczysław Przydróżny Sława 5
72. Edward Kopaczyński Nowa Sól 5
73. Dorota Kuźmińska DRAWNO 6
74. Jerzy Nowak Różańsko 6
75. Jarek Drawno 5
76. Kazimierz Gwardiak Goleniów 1
77. Marian Garncarz Rataje 5
78. STARMA GABRIEL krzeczów 4
79. Jan Romankiewicz Gorzów Wlkp 5
80. Jan Wdowiak Czarnów 10
81. Roman Tomasik Witnica 3
82. Piotr Bil Witnica 5
83. Arkadiusz ,,26” Bełżyce 5
84. SuperGołąb Nowa Sól 6
85. Jan Otwinowski Łubianka 10
86. Team Anna i Teresa lubuskie 4
87. Janusz Barth Czarnów 6
88. Dawid Walczak Grodków 1
89. Monika Graczyk Lasowice Wielkie 2
90. DAMY RADĘ BMMNHZ LUBUSKIE 4
91. Bronek i Reszta Brzeżno 5
92. S.K.D.G LUBUSKIE 3
93. Bogdan Solski Wyszyna 16c 5
94. Grzegorz Nowak Kamień Wielki 5
95. TOMASZ IWANSKI PIONKI 20
96. Erwin Solski Krótka 3 5
97. Mariusz Kolasa Zielin 5
98. Piotr Sankiewicz Nietoperek 6
99. Tadeusz Gierczak Tychy 6
100. Tomasz Kedra Barnowiec 2 4
101. Marian Górka Trzemeśnia 6
102. Centrum Hodowlane Europa Lechówek 6
103. Kamil Harazin piasek 4
104. Tomasz Czapliński Syberia 6
105. Adrian Jabkowski Laski Lubuskie 10
106. Andrzej Jabkowska Krawat Warszawa 10
107. Paweł Radziej Krapkowice 5
108. Sylwester Żukowski Kostrzyn 5
109. Artur Naculak Raszków 10
110. Jacek borowczak Zbąszyń 10
111. Stacja Hodowlana A i E Piwowarczyk Raciechowice 6
112. Jerzy Oleksy Łysogórki 5
113. Leszek Towarnicki Mościce 5
114. Jan Brzeziński Kamień Wielki 2
115. MOREL TEAM-IWAŃSKI CZARNA WIES 100 B 10
116. Bracia Koralewicz Ostrów 341 6
117. Leszek Wasilewski Baczyna 3
118. Sławomir Łaziński Karkoszów 4
119. Wojciech Dzieciątkowski Mysłaków 2
120. Jerzy Piechota LUBASZ 2
121. Andrzej Szwed Krzęcin 3
122. Lena Pertek Kościelna 13 3
123. Dream Team Kostrzyn 8
124. SUPER DRUŻYNA z Lublina Lublin 5
125. Amelia I K Borzechów 6
126. Ankus Mariusz Ola Legnica 10
127. Józef Piekarski Boleszkowice 3
128. Dariusz Sabała Kraszewice,powiat Ostrzeszów 2
129. Sławomir Nowicki Pniewy 2
130. Super Drużyna z Lublina Lublin 1
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 743