WG Witnica

Międzynarodowe Mistrzostwa typu Wspólny Gołębnik



DOROSŁE CUP 2024

Edycja LATO 2024

Edycja ZIMA 2024


Organizator

Kucharscy Lidia i Paweł

tel.: +48 607 095 156

mail: lidka27@wp.pl


Adres

Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł

66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 381511


Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Wróć do poprzedniej strony...
Uczestnicy ZIMA 2023
Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Krzysztof Zoń Mszana Dolna 20
2. Team Witnica Witnica 8
3. Tomasz Kedra Barnowiec 7
4. Jerzy Karolak Dzikowo 2
5. Jarosława Marek Razik Orzechowo 2
6. Jacek Robert Żytkiewicz Świebodzin 2
7. Adrian Jabkowski Laski Lubuskie 5
8. Kosia Witnica 4
9. Zbigniew Szymański Zielona Góra 7
10. MARCIN Jelonek KRAKÓW 20
11. jerzy karolak dzikowo 8 8
12. Bernadeta Zoń Mszana Dolna 10
13. LETKI TEAM Opole 8
14. SMKDG Czarnów 4
15. Bartosz Wachnik Witnica 10
16. Sulminy BMMHZ Dąbroszyn 5
17. Lucjan Krawieczek KSIĄŻENICE 3
18. Marcin Matusiak Krajnik Dolny 4
19. Przyjaciele Gołębi Witnica 6
20. Andrzej Buczkowski Lubiszyn 15
21. Marek Witnica 1
22. Artur Naculak Raszków 1
23. Tomasz Dąbrzalski - Joanna Kwaśny Kostrzyn 1
24. Tomasz BRZUCHANSKI Mosina 20
25. Łukasz Borkowski Barlinek 8
26. EKIPA H&Z POLSKA 4
27. Julian $liz Mieszkowice 5
28. Team Podbeskidzie Bielsko Biała 10
29. ks.Lukaśz Sliz Mieszkowice 3
30. Mateusz Dworczak Dabrowa 5
31. Green Play Toruń 5
32. Bogdan Solski Wyszyna 10
33. Fly Vet Mława 5
34. Bartek Królikowski Bozepole Wielkie 4
35. F-35 BRANIEWO 10
36. MIX-3E Gorzów Wlkp 3
37. Andrzej Buczkowski Lubiszyn 1
38. Erwin Solski Zielin 1
39. Sylwia Zoń Mszana Dolna 2
40. Kamil Zoń Mszana Dolna 2
41. Klaudia Węglarz Mszana Dolna 2
42. Bogdan Solski Wyszyna 6
43. Mariusz Andrejczuk Żagań 10
44. Jan Zborowski Oborzany 6
45. Piotr Czerwiński Białcz 3
46. Marcin Zborowski Oborzany 6
47. Jacek Robert Żytkiewicz Świebodzin 10
48. Jerzy Nowak Velten 20
49. Team Zagrodno Zagrodno 4
50. Janusz Bronis Zielin 5
51. Jan Romankiewicz Witnica 5
52. Waldemar Izdebski BZÓW 5
53. Nowak Eugeniusz Szczecin 10
54. Amelia I K Borzechów 30
55. Mariusz Porowski Zielin 6
56. ALUWOLIERY Team Tomaszów Mazowiecki 5
57. Mirosław Skierka Lębork 10
58. Mariusz Pietkiewicz Sieniawa lubuska 10
59. Władysław Wołoszyn Gronów 10
60. Piekarski Józef Boleszkowice 3
61. Super Team 5 x A Polska 5
62. Jak wdowiak Czarnów 10
63. Górka Marian Trzemeśnia 20
64. Jerzy Turała Jenin 4
65. Waldemar Izdebski BZÓW 5
66. T&P Skąpe 6
67. Józef Jastrzębski Dyszno 2
68. Krzysztof Lewandowski Buczyna 20
69. Tomasz Dąbrzalski - Joanna Kwaśny Kostrzyn 10
70. Erwin Solski Zielin 6
71. Michał Walczak Cgojnice 8
72. Zbigniew Bycka Cybinka 4
73. Waldemar Guzowski Kostrzyn 6
74. Mieczysław Przydróżny Sława 2
75. Tadeusz Sawicz Lubrza 5
76. Sławomir Łaziński Karkoszów 5
77. Tadeusz Kosmala Skwierzyna 2
78. Jarosława Marek Razik Nowogard 8
79. Mariusz Kolasa Zielin 5
80. Jens Röse Rastede 12
81. Janusz Barth Czarnów 10
82. Adam Musiał Kostrzyn 10
83. Waldemar Guzowski - Ryszard Samborski Kostrzyn 6
84. Jacek Ścieszka Długoszyn 5
85. Team Zagrodno Zagrodno 2
86. Przemysław Pilecki Bytnica 5
87. Droszcz Jacek Rafał Różańsko 2
88. Stanisław Kaciniel Łąkie 2
89. Bogdan Cieśla Ołobok 1
90. Czarny kot Mszana Dolna 7
91. Piotr Bil Witnica 7
92. JAROSŁAW RUTECKI KROSNO ODRZAŃSKIE 12
93. Andrzej woźnica Łęczyce 2
94. Jarosław Szlosarczyk Bielsko-Biała 10
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 643