WG Witnica

Międzynarodowe Mistrzostwa typu Wspólny Gołębnik



DOROSŁE CUP 2024

Edycja LATO 2024

Edycja ZIMA 2024


Organizator

Kucharscy Lidia i Paweł

tel.: +48 607 095 156

mail: lidka27@wp.pl


Adres

Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł

66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 381521


Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Wróć do poprzedniej strony...
Klas. lotników DOROSŁE CUP 2024

LOTNIKI PO 5 LOTACH KONKURSOWYCH

  1. MARCIN PALIBOREK   PL-060-22   5028  5 K  320,42 PKT
  2. ADAM MUSIAŁ              PL-083-22   3761  3 K  239,81 PKT
  3. KRZYSZTOF ZOŃ         PL-0407-22 7978  3 K  229,15 PKT
  4. JULIAN ŚLIZ                  PL-0357-21 4623  3 K  227,10 PKT
  5. JAN BRZEZIŃSKI          PL-0510-23 3980  3 K  177,93 PKT
  6. PAWEŁ JASIŃSKI          PL-0102-22 4310  3 K  161,05 PKT
  7. BOGDAN SOLSKI          PL-084-20   9073  3 K  134,87 PKT
  8. ANDRZEJ JABKOWSKI PL-0474-22   334  3 K  103,13 PKT
  9. ADRIAN JABKOWSKI    PL-0239-22 1296  3 K    72,77 PKT

LOTNIKI PO 4 LOTACH KONKURSOWYCH

  1. MARCIN PALIBOREK  PL-060-22   5028  4 K   282,20 PKT
  2. KRZYSZTOF ZOŃ       PL-0407-22 7978   3 K  229,15 PKT
  3. JAN BRZEZIŃSKI        PL-0510-23 3980   3 K  177,93 PKT
  4. PAWEŁ JASIŃSKI        PL-0102-22 4310   3 K  161,05 PKT
  5. BOGDAN SOLSKI        PL-084-20   9073   3 K  134,87 PKT
  6. ADRIAN JABKOWSKI  PL-0239-22 1296   3 K    72,77 PKT
  7. S. MARTYKA                PL-0493-2213375  2 K  186,03 PKT
  8. ADAM MUSIAŁ             PL-083-22   3761   2 K  181,23 PKT
  9. GRZEGORZ ORCZYK DV-09639-20 149   2 K  174,97 PKT
  10. W. GUZOWSKI             PL-083-21  14174  2 K  149,75 PKT

LOTNIKI PO 3 LOTACH KONKURSOWYCH

  1. MARCIN PALIBOREK  PL-060-22   5028  3 K  233,47 PKT
  2. JAN BRZEZIŃSKI        PL-0510-23  3980  3 K  177,93 PKT
  3. PAWEŁ JASIŃSKI        PL-0102-22  4310  3 K  161,05 PKT
  4. BOGDAN SOLSKI        PL-084-20    9073  3 K  134,87 PKT
  1. S. MARTYKA               PL-0493-22  13375 2 K  186,03 PKT
  2. ADAM MUSIAŁ            PL-083-22    3761   2 K  181,23 PKT
  3. KRZYSZTOF ZOŃ       PL-0407-22  7978   2 K  151,12 PKT
  4. K. FRANKOWSKI         PL-084-23    8028  2 K   109,21 PKT
  5. A. BUCZKOWSKI         PL-0281-23 18704 2 K   96,99  PKT
  6. J. ROMANKIEWICZ     PL-0453-22  11810 2 K   91,46  PKT
  7. S. KURKOWSKI           PL-0321-22   4500  2 K   73,85 PKT
  8. B. RUBASZEWSKI       PL-0510-23   6737  2 K   60,33 PKT
  9. WERONIKA ROLICZ    PL-DE-19  124189  2 K   53,35 PKT
  10. ADRIAN JABKOWSKI  PL-0239-22   1296  2 K   53,34 PKT
  11. A. BUCZKOWSKI         DV-09639-23   480  2 K   39,37 PKT

LOTNIKI PO 2 LOTACH KONKURSOWYCH

  1. STANISŁAW MARTYKA  PL-0493-22 13375  2 K  186,03 PKT
  2. MARCIN PALIBOREK      PL-060-22   5028   2 K  137,44 PKT
  3. JAN BRZEZIŃSKI            PL-0510-23 3980   2 K  112,85 PKT
  4. BOGDAN SOLSKI            PL-084-20   9073   2 K  111,69 PKT
  5. PAWEŁ JASIŃSKI            PL-0102-22 4310   2 K  109,94 PKT
  6. A. BUCZKOWSKI             PL-0281-23 18704 2 K  96,99  PKT
  7. JAN ROMANKIEWICZ     PL-0453-22 11810  2 K  91,46  PKT
  8. S. KURKOWSKI               PL-0321-22 4500   2 K  73,85  PKT