WG Witnica

Międzynarodowe Mistrzostwa typu Wspólny Gołębnik



DOROSŁE CUP 2024

Edycja LATO 2024

Edycja ZIMA 2024


Organizator

Kucharscy Lidia i Paweł

tel.: +48 607 095 156

mail: lidka27@wp.pl


Adres

Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł

66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 381513


Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Wróć do poprzedniej strony...
Uczestnicy LATO 2023
Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Tomasz BRZUCHANSKI Mosina 10
2. Grzegorz i Jarek Barlinek 6
3. WG OPOCZNO Topolice 5
4. Artur Naculak Raszków 10
5. Bartosz Wachnik Witnica 5
6. Roman Kapłon Szamotuły 8
7. Tadeusz Kosmala Skwierzyna 10
8. JOANNA MAREK CHAREWICZ WESOŁOWO 2 6
9. LETKI TEAM Opole 8
10. Andrzej Buczkowski lubiszyn 15
11. Przyjaciele Gołębi Witnica 6
12. MARCIN Jelonek KRAKÓW 6
13. Tomasz Kedra Barnowiec 10 5
14. Zbigniew Tomczak Witnica 10
15. Krzysztof Zoń Mszana Dolna 7
16. Bernadeta Zoń Mszana Dolna 7
17. Lena Pertek Kościelna 10
18. ks. Łuksz Śliz Mieszkowice 1
19. Tomasz Kałuża 63-500 Ostrzeszów 8
20. Zbigniew Szymański Zielona Góra 7
21. Super Drużyna z Lublina Lublin 10
22. Amelia I K Borzechów 6
23. Sławomir Łaziński Karkoszów 5
24. Wojciech Łaziński Karkoszów 4
25. Kosia Witnica 4
26. Tomasz Dąbrzalski - Joanna Kwaśny Kostrzyn 15
27. Erwin Zielin 7
28. Ryszard Wachnik Maciejewo 5
29. Rafał Kopański Komorowo 5
30. Sulminy BMMHZ Dąbroszyn 5
31. Czarny kot Mszana Dolna 6
32. Ola i Kacper NOWE MIASTO 4
33. Mariusz Pietkiewicz Sieniawa lubuska 5
34. ALUWOLIERY Team Tomaszów Mazowiecki 3
35. Krystian Maciejewski Słupca 10
36. SMKDG Czarnów 4
37. Tomasz Czapliński Syberia 10
38. Krystian Krowicki Wierzbno 3
39. Sokołowski Jerzy Pobylkowo Male 6
40. TEAM R.S. SŁUBICE 5
41. Bogdan Koralewicz Radymno 6
42. Super Golab pl Lubieszów 10
43. Jan Otwinowski Łubianka 15
44. Lucjan Krawieczek Książenice 3
45. Waldemar Izdebski BZÓW 2
46. Bartek Królikowski Bozepole Wielkie 5
47. S.A. Team Witnica 5
48. Team Kolasa Zielin 10
49. JANUSZ BRONIS Zielin 4
50. Bogdan Solski Wyszyna 8
51. Marcin Matusiak Krajnik Dolny 4
52. Żytkiewicz Robert Jacek Świebodzin 8
53. Team Podbeskidzie Bielsko Biała 5
54. Tedi Wschowa 3
55. Team M B Kostrzyn 7
56. Team Zawadzki-Urbanska Kluczbork 17
57. Jan Bochenczak Pyzówka 5
58. Wojciech Florek Zalesie 198 4
59. Razik Marek Jaroslawa Nowogard 10
60. Sylwia Zoń Mszana Dolna 2
61. Jerzy Oleksy Stare Łysogórki 5
62. Mateusz Dworczak Dabrowa 5
63. Centrum Hodowlane Europa Lechówek 10
64. Stanisław Martyka Żelichów 7
65. Janusz Barth Czarnów 10
66. ARTUR FRĄCKOWIAK Bobrowniki 10
67. Renata Skrwilno 10
68. Jerzy Nowak Velten 10
69. Łukasz Angowski Ogrodniki 71 3
70. Arkadiusz Chodorowski Chojna 5
71. Zbigniew Knajp Szczecin 10
72. Grzegorz Nowak Kamień Wielki 5
73. Team Jaskólski Gorzów Wielkopolski 6
74. Julian $liz Mieszkowice 5
75. ks.Lukaśz Sliz Mieszkowice 3
76. Adrian Jabkowski Laski Lubuskie 10
77. Andrzej Jabkowski Krawat Warszawa 10
78. Andziak WIERZBNO 3
79. Szymon Barth Czarnów 5
80. \Kuciejczyk-Poznar nowa wies grodziska 4
81. EKIPA H&Z POLSKA 4
82. Jerzy Karolak Dzikowo 5
83. M&M Paliborek Gdańsk 4
84. Paweł Korzeniowski Szczecin 10
85. Bieniek Family Loft Klippan 6
86. Jan Brzeziński Kamień Wielki 2
87. Super Team 5xA Lublin 9
88. Jerzy Piechota Lubasz 3
89. Marek kociuban Nowogard 10
90. Maciej Wiśniewski Kolodziejewo 5
91. Marian Górka Trzemeśnia 6
92. Szuciak Team-Kostorz Team Mysłowice 6
93. Tomasz Orczyk Toruń 5
94. Green Play Toruń 5
95. Eugeniusz Nowak Szczecin 5
96. Amelia I K Borzechów 4
97. Grzegorz Cymbalinski Oleśnica 3
98. Krystian Jeżewski Szczutowo 3
99. Jasińscy Paweł ,Andrzej,Daniel Nawodna 5
100. Bronisław Rubaszewski Witnica 8
101. Adam Musiał Kostrzyn 5
102. Artur Naculak Raszków 2
103. Sławomir Kurkowski Chełmża 5
104. Kacper Kurkowski Chełmża 1
105. Wojciech Kurkowski Chełmża 1
106. Czarek Kurkowski Chełmża 1
107. Sylwester Żukowski Kostrzyn 5
108. Fly Vet Mława 10
109. Zbigniew Gierszowice 46 5
110. Erwin Deker Kostrzyn 5
111. Jerzy Dudka Kostrzyn 5
112. TEAM B. P. zbaszyn 4
113. Klaudia Węglarz Mszana Dolna 2
114. Kamil Zoń Mszana Dolna 2
115. Krzysztof Bury Skien 5
116. Robert Gostynski Swiecianowo 3
117. HUBERT OŚKO JERUZAL 9
118. Tomasz Madej Radgoszcz 6
119. Tadeusz Gierczak Tychy 2
120. zielinski perk 7
121. LISTA ZAMKNIĘTA WG WITNICA 0
122. Jan Bochenczak Pyzówka 5
123. Jerzy Turała Jenin 2
124. Beata i Zygmunt Jaskuła Ościęcin 5
125. Andrzej Szwed Krzęcin 3
126. Jarosław Budny Obręczna 15 2
127. Paweł Bilicki Iława 5
128. Artur Paluch Barlinek 3
129. Tomasz Gminski Brodnica 5
130. Józef Piekarski Boleszkowice 3
131. JACEK ZABOROWSKI SIERPC 5
132. Mirosław Wadelski Stare Miasto 4
133. STAFIEJ TEAM Gryfino 10
134. Jerzy Piechota Lubasz 2
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 788