WG Witnica

Międzynarodowe Mistrzostwa typu Wspólny Gołębnik



DOROSŁE CUP 2024

Edycja LATO 2024

Edycja ZIMA 2024


Organizator

Kucharscy Lidia i Paweł

tel.: +48 607 095 156

mail: lidka27@wp.pl


Adres

Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł

66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 381473


Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Wróć do poprzedniej strony...
Uczestnicy LATO 2024
Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. Amelia I K Borzechów 8
2. Grzegorz i Jarek Barlinek 10
3. Paweł Sypniewicz Smolnica 25
4. Bartek Królikowski Bozepole Wielkie 6
5. Kamil Łuszczyński Polska 5
6. Tomasz BRZUCHANSKI Mosina 15
7. Krzysztof robakiewicz Starożreby 15
8. Piekarski Józef Wierutno 3
9. Bronisław Kruk Brzeżno 1
10. SUPER TEAM 5 x A Lublin 10
11. TEAM T.M.R. Sierpc 10
12. Krystian Jeżewski Szczutowo 8
13. Erwin Solski Zielin 10
14. Przyjaciele Gołębi Witnica 6
15. Sylwia Dobiegniew 2
16. Bogdan Solski Wyszyna 16
17. Jens Röse Rastede 10
18. Andrzej Michałek Drawno 5
19. Zbigniew Szymański Zielona Góra 10
20. Adam Musiał Kostrzyn 7
21. Stanisław Olechnowicz Wilkanowo 4
22. Andrzej Buczkowski Lubiszyn 15
23. Tedi Wschowa 4
24. Super Golab pl Nowa Sól 10
25. Kosia Witnica 5
26. Adam Moskal - Kotek Berlin 6
27. JM TEAM Jelonek Marcin KRAKÓW 10
28. Julian Sliz Mieszkowice 5
29. Tadeusz Kosmala Skwierzyna 10
30. Michał Walczak Chojnice 10
31. Ryszard Wachnik Maciejewo 5
32. MIX-3E Ryszard Jasiński Gorzów Wlkp 1
33. Ryszard Maruszewski Barlinek 5
34. Szpica Wolsztyn 4
35. Jerzy Karolak Dzikowo 5
36. Sliz Andrzejewski Mieszkowce 2
37. Team Jaskólski Gorzów Wlkp 10
38. Team M.B. Kostrzyn 4
39. Bartosz Wachnik Witnica 5
40. Witold Grzenkowicz Rozłazino 3
41. Gołąb Pocztowy Katowice 5
42. Sławomir Łaziński Karkoszów 5
43. Jarosław Łaziński Karkoszów 3
44. LETKI TEAM Ciepielowice 6
45. Dominik Jarosław Angel Strzebielino 6
46. Adam Filasiak Grudziądz 5
47. Patryk Zarębski Końskie 6
48. Tomasz Kedra Barnowiec 3
49. Tomasz Dąbrzalski - Joanna Kwaśny Kostrzyn 10
50. Gronostaj Mariusz Elzbieciny 1
51. Gronostaj Mariusz 2 Elzbieciny 1
52. Roman Kapłon Szamotuły 3
53. Sylwester Żukowski Kostrzyn 5
54. Mirosław Garczyński Czarnów 5
55. Sebastian Bach Witnica 6
56. Erwin Deker Kostrzyn 6
57. Jerzy Dudka Kostrzyn 6
58. Jan Wdowiak Czarnów 5
59. Piotr GreenPlay Toruń 6
60. Mariusz Rozpłoch Toruń 6
61. Górka Marian Trzemeśnia 6
62. Centrum Hodowlane Europa - Justyna Lechówek 6
63. Centrum Hodowlane Europa Lechówek 6
64. Jasińscy Paweł i Andrzej NAWODNA 10
65. Przydróżny Miczysław + R.R. Wschowa 6
66. Żytkiewicz Robert Jacek Świebodzin 10
67. Artur Naculak Raszków 10
68. Grzegorz i Jarek Barlinek 2
69. Janusz Bronis Zielin 5
70. Tomasz Czapliński Syberia 10
71. JOANNA PRZYBYŁEK CHAREWICZ WIELBARK 10
72. Renata Rypin 10
73. KOMANDOSI Parczew 6
74. Marcin Paliborek Gdańsk 3
75. Mateusz Dworczak Dabrowa 5
76. JACEK ZABOROWSKI SIERPC 10
77. Tomasz Kałuża Ostrzeszów 5
78. Sławomir Kurkowski Chełmża 1
79. Jacek Ścieszka Długoszyn 5
80. Norbert Kucharski & Artur Iwański Jedlnia 4
81. HUBERT OŚKO Jeruzal 6
82. Adam Sehnke Heiligenhafen 5
83. Lechniak.K. Kościelna Wieś 5
84. Piotr Bil Witnica 5
85. Arkadiusz Kurcz Witnica 3
86. Janusz Barth Czarnów 10
87. Ireneusz Szelkowski Słubice 5
88. Gośka Witnica 1
89. Grzegorz Orczyk Toporów 20
90. Łukasz Badora Grzymiradz 5
91. Jarosław Rutecki Krosno Odzańskie 10
92. Beata i Zygmunt Jaskóła Ościęcin 5
93. Norbert Kucharski TEAM JEDLNIA LETNISKO 3
94. W.J. Bara Nawodzice 6
95. Piotr Brenienek Lgiń 5
96. Pilecki Przemysław Bytnica 5
97. JAROSLAWA MAREK RAZIK ORZECHOWO 6
98. RYSZARD OLESIAK Pisz 5
99. Robert Gostynski Swiecianowo 5
100. Mietlicki - Szulc Krosno Odzańskie 5
101. SULMIŃSKA HANNA I ZUZANNA DĄBROSZYN 2
102. ZDROWY GOŁĄB GLIWICE 3
103. Stanisław Martyka Żelichów 5
104. Bernadeta i Krzysztof Zoń Mszana Dolna 10
105. Mietlicki - Szulc Krosno Odrzańskie 2
106. Jerzy Nowak Barnówko 10
107. Eugeniusz Nowak Szczecin 6
108. Team Witnica Witnica 3
109. Jerzy Piechota LUBASZ 2
110. Leo Piątek Berlin 6
111. F-16 BRANIEWO 6
112. Sokolowski Jerzy Pobylkowo Male 10
113. Marek Kuzlecki hegnsgården 29-3th 6
114. ARTUR FRĄCKOWIAK Modrzyca 10
115. ANDRZEJ FIEREK Czersk 6
116. Jacek Hycza Jarosław 5
117. Team Rybiccy Chobienice 7
118. Bogusław Wieczorek Wrocław 5
119. Przemysław Macudziński Dębno 2
120. Arkadiusz Nawrocki Kłopot 5
121. Adam Pasternak Cybinka 5
122. D.K. Stęplowski Dolice 10
123. Mariusz Bednarek Barnówko 3
124. Piotr Brenienek Lgiń 5
125. Szymon Gałusz Lgiń 5
126. Erhard Richter Neuendorf 5
127. Klaudia i Tobiasz Paruzel Dębice 4
128. Sławomir Jędrasiak Siekierki 2
129. Klaudia i Tobiasz Paruzel Dębice 3
130. Cezary Chodorski Płońsk 2
131. Krzysztof Kołodziejski Nietoperek 6
132. Bronek i Reszta Brzeżno 4
133. Paweł Grocholewski Nowa Niedrzwica 5
134. TraKo Komorowo 5
135. KLUB EXTREME>1000 mil-NOWOGROD BOBRZANSKI NOWOGROD BOBRZANSKI 5
136. Grzegorz Fornalkiewicz Międzychód 10
137. Eugeniusz Cichoń Gorzów Wlkp 5
138. Stanisław Narel Pisz 6
139. Adam Michałek Drawno 3
140. Ostropolski Cudek Team Goscieszowice 6
141. Bieniek Family Loft Klippan 6
142. Marian Górka Trzemeśnia 6
143. Adrian Jabkowski Laski Lubuski 10
144. Andrzej Jabkowski Warszawa 10
145. TEAM FRYDZIU Jarosław Szlosarczyk Bielsko-Biała 5
146. Lucjan Krawieczek Książenice 3
147. Maria Polska 3
148. jan sliwa lapanow 5
149. Piotr Snela Gogolewo 64/2 5
150. Józef Jastrzębski Dyszno 2
151. Stafiej Team Gryfino 5
152. Andżelika Stafiej Gryfino 5
153. Roman Okhota Ukraina 6
154. Jan Długosz Chmieleniec 4
155. Witusińscy S.P.Ł. Kaczkowo 2
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 941