WG Witnica

Międzynarodowe Mistrzostwa typu Wspólny Gołębnik



Edycja LATO 2022

Edycja ZIMA 2022


Organizator

Kucharscy Lidia i Paweł

tel.: +48 607 095 156

mail: lidka27@wp.pl


Adres

Wspólny Gołębnik Witnica
Kucharscy Lidia i Paweł

66-460 Witnica
ul. Starzyńskiego 2


Odwiedziny

Liczba wyświetleń: 219608


Tłumaczenie


O stronie

Strona utworzona przez:
Stanisław Górski
tel. +48 782 647 937

Wróć do poprzedniej strony...
Uczestnicy ZIMA 2022
Lp. Uczestnik Miejscowość Kraj Liczba gołębi
1. SuperGołąb Nowa Sól 6
2. Stanisław Martyka Żelichów 1
3. Dorota Kużmińska Drawno 1
4. Dawid Walczak Grodków 3
5. Team Witnica Witnica 8
6. Piotr Dabrowski Czarnów 1
7. Janusz Bronis Zielin 1
8. Ariel Miklaszewski Kostrzyn 1
9. Krzysztof Sobkowski Świebodzin 1
10. Krzysztof Zoń Mszana Dolna 20
11. Kosia Witnica 10
12. Krzysztof Zoń Mszana Dolna 1
13. Jacek Budek Skierniewice 1
14. Sławomir Kołodziejczak Węgliniec 1
15. Jerzy Piechota Lubasz 2
16. Jerzy Karolak Dzikowo 10
17. Zdzisław Listowski Lubiszyn 5
18. Tomasz Kedra Barnowiec 10 5
19. Bartosz Wachnik Witnica 10
20. RAZIK MAREK ORZECHOWO 10
21. Jerzy Turała Jenin 5
22. Krzysztof Zoń 2 Mszana Dolna 20
23. Bernadeta Zoń Mszana Dolna 10
24. Sylwia Zoń Mszana Dolna 5
25. Kamil Zoń Mszana Dolna 5
26. Mariusz ANDREJCZUK Żagań 10
27. MARCIN Jelonek JM TEAM KRAKÓW 20
28. TEAM Podbeskidzie Bielsko Biała 5
29. Tomasz BRZUCHANSKI Mosina 10
30. Julian Sliz Mieszkowice 5
31. Piotr Bil Kościuszki 21 5
32. Wiesław Tokarczyk Trzebinia 10
33. Żytkiewicz Robert Jacek Świebodzin 10
34. Przyjaciele Golebi Witnica 5
35. jacek borowczak zbaszyn 2
36. Romankiewicz Jan Gorzów Wlkp 5
37. Musiał Adam Kostrzyn 5
38. Janusz Bronis Zielin 5
39. Tadeusz Kosmala Skwierzyna 12
40. Andrzej Buczkowski Lubiszyn 20
41. MIX - 3E Ryszard Jasiński Gorzów Wlkp 2
42. Bronek i Reszta Brzeżno 5
43. Tomasz Dąbrzalski - Joanna Kwaśny Kostrzyn 10
44. Super Drużyna z Lublina Lublin 1
45. Mariusz Pietkiewicz Sieniawa lubuska 25
46. ks. Łukasz Śliz Mieszkowice 2
47. Piotr Czerwiński Białcz 3
48. Szymon Barth Czarnów 5
49. Bogdan Solski Wyszyna 5
50. Mariusz Kolasa Zielin 8
51. Dariusz Łopato Kłodawa 5
52. Marian Miłoszewski Krzeszyce 6
53. Klaudia Węglarz Mszana Dolna 3
54. Team Zawadzki-Urbanska Kluczbork 5
55. Mariusz Zawadzki Kluczbork 5
56. Jerzy Nowak Velten 15
57. Zbigniew Tomczak Witnica 5
58. Arkadiusz Chodorowski Chojna 5
59. Tomasz BRZUCHANSKI 2 Mosina 15
60. Musiał Adam 2 Kostrzyn 10
61. Beata i Zygmunt Jaskuła Ościęcin 5
62. Marian Górka Trzemeśnia 10
63. Sławomir Kurkowski Chełmża 2
64. LISTA REZERWOWA WG WITNICA 0
65. Erwin Zielin 6
66. NIKODEM RUDA 2
67. Adrian Jabkowski Laski Lubuskie 10
68. Andrzej Jabkowski Krawat Warszawa 10
69. Dawid Walczak Grodków 2
70. Waldemar Guzowski Kostrzyn 3
71. Janusz Barth Czarnów 10
72. MWG Mazury Popowo 5
73. Centrum Hodowlane Europa Lechówek 5
74. Radosław Łagodziński ASY PRZESTWORZY Grzywna, 1574 5
75. Lucjan Krawieczek Leśna36 2
LICZBA WSZYSTKICH GOŁĘBI: 489